Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Pohodlnejšie hybridné porady? Realita vďaka tejto kamere

- Reklama -

Vylepšený kamerový systém s umelou inteligenciou, ktorý zaisťuje rovnocenné podmienky pri videokonferenciách pre všetkých účastníkov.

Spoločnosť Logitech predstavuje Logitech Sight, stolnú kameru poháňanú umelou inteligenciou, ktorá spolupracuje s kamerou Rally Bar alebo Rally Bar Mini, pre inteligentné zachytenie najlepšej perspektívy účastníkov porád a sledovanie ich pohybov po konferenčnej miestnosti. V dnešnom hybridnom pracovnom prostredí, v ktorom 43% remote zamestnancov uvádza, že sa necítia byť plne zahrnutí, Logitech Sight pomáha riešiť rozdiely medzi hybridnými tímami. Remote pracovníkom poskytuje zážitok ako by boli „pri stole“ pri online stretnutí s kolegami z kancelárií.

„Už nie sme všetci doma v takmer rovnakých podmienkach a „video boxoch“, ako sme boli počas vrcholu pandémie. V dnešnom pracovnom svete sa zvýšil počet remote pracovníkov a s tým súvisí aj zmena skúseností pri hybridných či kombinovaných schôdzkach,“ povedal Scott Wharton, generálny riaditeľ Logitech Video Collaboration.

 „Logitech Sight pri použití s ​​Rally Bar alebo Rally Bar Mini používa AI na riešenie tohto problému s modelom, ktorý je menej Silicon Valley a viac Hollywoodsky. Umenie používať viac uhlov kamery a inteligentné nasmerovanie prenesie remote účastníkov viac do fyzického priestoru. Naši zákazníci sa s nami podelili o svoje skúsenosti. Ide o jeden z najväčších problémov hybridnej práce, ktorý treba vyriešiť, aby tím lepšie fungoval. Na základe rokov výskumu a včasnej spätnej väzby od zákazníkov veríme, že sme prelomili ľady tohto kritického problému, ktorý musí organizácia všetkých veľkostí zvládnuť.“

Kamera Logitech Sight AI premieňa hybridné pracovné schôdzky pre remote účastníkov na pohodlnejšie. Kamera poskytuje alternatívne perspektívy – rozšírením zvuku a videa do väčších miestností – k Rally Bar alebo Rally Bar Mini kamere v prednej časti miestnosti.

Logitech Sight je najnovšia zo série inovácií navrhnutých tak, aby vyrovnali podmienky pre všetkých pracovníkov bez ohľadu na to, či sa rozhodnú pracovať z kancelárie, domova alebo kdekoľvek inde. S touto podmienkou pracoval aj tím Logitech: navrhnúť technologické riešenia pre všetkých ľudí vo všetkých priestoroch.

Ako kamera s umelou inteligenciou poskytuje Logitech Sight alternatívne perspektívy – rozšírením zvuku a videa do väčších miestností – do kamery Rally Bar alebo Rally Bar Mini v prednej časti miestnosti. S kamerami 4K a 7 mikrofónmi s formovaním lúča Sight presne zachytáva konverzáciu a neverbálne prejavy. To v konečnom dôsledku zvyšuje účasť a zapojenie zamestnancov tým, že pomáha remote účastníkom sa cítiť, akoby skutočne sedeli pri stole. Po spustení Sight umožňuje RightSight s inteligentným prepínaním, adaptívnou inteligenciou, ktorá vyberá najlepší pohľad medzi stolnou kamerou a kamerou v prednej časti miestnosti, intuitívne prepína medzi pohľadmi kamery na osobné interakcie a prirodzene sleduje konverzácie.

Sight spolupracuje s poprednými platformami pre videokonferencie, ako sú Microsoft Teams, Zoom a Google Meet, čo uľahčuje používanie funkcií hybridného usporiadania schôdzok, ako je Zoom Smart Gallery a Microsoft Teams. Kompatibilita s obľúbenými platformami tiež dáva IT tímom istotu, že ich technológie smart miestností budú aj naďalej spĺňať vyvíjajúce sa potreby ich hybridnej pracovnej sily.

Logitech Sight sa ľahko inštaluje pomocou priložených držiakov a integrovanej správy káblov – najdôležitejšia funkcia pre IT tímy, ktoré potrebujú vybaviť priestory na spoluprácu flexibilným a škálovateľným spôsobom. Správa je jednoduchá vďaka Logitech Sync, bezplatnému softvéru, ktorý umožňuje monitorovanie zariadenia, aktualizáciu a odstraňovanie problémov z cloudového rozhrania. Logitech Sight je spätne kompatibilný s Rally Bar a Rally Bar Mini, takže IT tímy môžu pohodlne nasadiť túto novú technológiu do svojich existujúcich zariadení.

Sight nielen vylepšuje zobrazenie RightSight 2 Speaker View, ale spolupracuje so Scribe, Rally Bar a Rally Bar Mini a pomáha vyriešiť jednu z najnaliehavejších výziev dneška na hybridnom pracovisku: vytvoriť rovnaké podmienky stretnutí pre všetkých účastníkov.

Cena a dostupnosť: Logitech Sight bude celosvetovo dostupná v polovici roka 2023 za odporúčanú cenu 2 399 €.

-PR-

Foto: Business Wire

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -