Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Prvé tipy na darčeky pod stromček? Na Vianoce všetko žiari

- Reklama -

Na Vianoce žiari úplne všetko – od šiat na vianočný večierok, cez domy, ktoré akoby sa priamo topili vo vianočnej atmosfére, až po vianočné balíčky od Paul Mitchell®. Vďaka ich čaru sa nakoniec rozžiaria aj tváre našich priateľov a rodiny pri vianočnom stromčeku. A čo si viac na Vianoce priať?

Style Heroes Trio

Buďte hrdinom tohtoročných Vianoc s balíčkom od Paul Mitchell®. Dva stylingové produkty kultovej americkej značky doplnené o Sculpting Brush, excelentnú kefu na fúkanie a styling vlasov rozžiaria oči každému z nás.

Balíček obsahuje Hot of the Press 200 ml, Sculpting Foam™ 200 ml, Sculpting Brush. Cena: 54,11 €

Clean Beauty Repair Duo

Clean Beauty je stvorená s láskou k vašim vlasom aj planéte. Toto duo bude preto skvelým darčekom pre všetkých, ktorí horia láskou ku všetkému krásnemu a čistému. Amarantový extrakt a hrachové peptidy tohto radu sa potom postarajú o zničené vlasy, ktorým dodajú novú silu do života. Ideálny štart do nového roka!

Balíček obsahuje Clean Beauty Repair Shampoo 250 ml a Clean Beauty Repair Conditioner 250 ml. Cena: 50,87 €

Tea Tree Lemon Sage Trio

Tea Tree je osviežujúci a vzrušujúci rad pre všetky nespútané duše. Ikonické mravčenie čajovníkového oleja rozprúdi energiu pri každom umývaní vlasov, citrón so šalviou prinesú úchvatný objem. Poznáte niekoho, kto si na neho trúfne? Potom pre neho máte ideálny darček na Vianoce.

Balíček obsahuje Tea Tree Lemon Sage Shampoo 300 ml, Tea Tree Lemon Sage Conditioner 300 ml a Tea Tree Lemon Sage Thickening Spray 200 ml. Cena: 54,48 €

Awapuhi Wild Ginger® Care Duo

Toto duo si pod stromčekom nezaslúži každý – zmyselná vôňa a bohatá starostlivosť havajského divokého zázvoru rozžiari nielen vlasy, ale aj oči. Výnimočnosť tejto starostlivosti preto odporúčame len pre tých najposlušnejších.

Balíček obsahuje Awapuhi Wild Ginger® Moisturizing Lather Shampoo 250 ml a Keratin Cream Rinse 250 ml. Cena: 59,96 €

V predaji v kaderníckych salónoch www.paulmitchell.cz/salony alebo na oficiálnom eshope Paul Mitchell  eshop.paulmitchell.cz

-PR článok-

Titulné foto ilustračné, zdroj: Unsplash

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -