Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Štýlový Valentín a ako prekvapiť toho druhého?

- Reklama -

O pár dní tu opäť máme obľúbený sviatok zamilovaných. Sviatok, ktorý praje láske, ale aj originálnym darčekom. Tie však občas potrápia aj tie najkreatívnejšie hlavičky. Večera, kytica ruží a sladké prekvapenie nemôže sklamať nikdy, ale odlíšiť sa v konkurencií všetkých tých srdiečok môže byť naozaj výzva.

Zážitky a nové prekvapenia. To by mohlo byť motto tohtoročného Valentína. Čo ste ešte neskúsili? Neviete? Tak sa na to poďme poriadne pozrieť. Zájsť si na zážitkovú večeru alebo vybrať nejaký šperk určite poteší nežnejšie pohlavie. Pánov zas môže potešiť nejaká technologická vychytávka – ale rovnako i dámy – a netradičné zážitky v podobe adrenalínových aktivít, nových koníčkov či športových aktivít. A teda aj tu platí, že darovať niečo, čo zostane dotyčnej osobe navždy v spomienkach, sa oplatí. Keď sme však pri tých výzvach a aktivitách, myslíme aj na tých, ktorí holdujú nejakým nerestiam.

Valentín môže byť svieži, voňavý a nemusí ho poznačiť ani cigaretový dym.

Majte svoje zlozvyky pod kontrolou a nielen na Valentína…

Konkrétne hovoríme o fajčení. Aj medzi pármi sa nájde dospelý fajčiar, ktorý by chcel prestať s fajčením klasickým cigariet, ale nemal tú správnu motiváciu, príležitosť či impulz. A práve tu podáva pomocnú ruku veda a to v podobne bezdymových alternatív.

Cigaretový dym určite nepatrí ani k valentínskej romantike.

Pekného Valentína môžete stráviť aj doma. staČí sa naladiť na správnu atmosféru. Urobte si pukance, vezmite si na seba pohodlné Pyžamo a vyberte si nejakú tú romantiku na Netflixe.

okrem pozerania romantických filmov si užite aj prechádzku v meste. Zájdite si na vaše obľúbené miesta a spomínajte na spoločné chvíle.

Bez dymu na Valentína, ale aj po ňom

Dospelých fajčiarov tak už nemusí trápiť dym z klasických cigariet, majú na výber revolučnú alternatívu v podobe IQOS ILUMA. Tento skvelý tip na valentínske prekvapenie je určený len pre dospelé fajčiarky a dospelých fajčiarov, ktorí nedokážu alebo nechcú prestať s fajčením. Výnimočná je tiež revolučná technológia indukčného nahrievania tabaku SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM.

Bezčepeľové zariadenie prináša niekoľko benefitov – keďže nahrieva tabak vo vnútri, nie je zariadenie potrebné čistiť. Pri jeho používaní nedochádza k spaľovaniu tabaku, namiesto dymu produkuje aerosól. Ten obsahuje výrazne menej škodlivín ako cigaretový dym. Na výber prichádza v troch prevedeniach – od prémiového zariadenia IQOS ILUMA PRIME, cez IQOS ILUMA, až po zariadenie „všetko v jednom“ IQOS ILUMA ONE.

Príjemné zemité farby a štýlový dizajn takisto upútajú dospelých fajčiarov. Puzdrá si môže dospelý používateľ personalizovať pomocou množstva farieb a textúr, pri zariadeniach IQOS ILUMA a IQOS ILUMA PRIME je takisto široký výber materiálov, farieb a textúr krytov, obalov na nabíjačky či ozdobných krúžkov pre nahrievače.

Bezdymové zariadenia IQOS ILUMA vo všetkých troch verziách sú dostupné na Slovensku v predajniach IQOS, v online predaji a na ďalších vybraných predajných miestach.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

-PR článok-

Zdroj: PMI

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -