Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

T.O.P. AUTO PREMIUM špeciál: Discovery Sport a Evoque v akčných balíkoch

- Reklama -

V rebríčku obľúbenosti modelov značky Land Rover dlhodobo vedú dve vozidlá – Evoque a Discovery Sport. A práve teraz v T.O.P AUTO PREMIUM môžu byť vaše za zvýhodnenú cenu a v lukratívnej výbave.

Range Rover Evoque Sense

Kompaktné SUV už v štandardnej výbave ponúka dotykové ovládanie infotainmentu Touch Pro, vyhrievané a elektricky sklápateľné spätné zrkadlá či cúvaciu kameru.

Výbavu Standard však poriadne rozširuje limitovaná ponuka verzie Sense. Tá Evoque obohatí napríklad o vyhrievané predné sedadlá nastaviteľné v ôsmich smeroch. V zime tiež isto poteší aj vyhrievanie čelného skla.

V interiéri akčného modelu Sense nájdete nie jednu, ale rovno dve dotykové obrazovky Touch Pro Duo. Cez ne ovládate najnovší infotainment Pivi Pro, ktorý je rovnako súčasťou tejto výbavy. Navyše vám Evoque vytvorí aj vlastný Wi-Fi Hotspot.


Range Rover Evoque Sense ponúka rovno dva displeje Touch Pro Duo pre ovládanie infotainmentu Pivi Pro

Avšak najväčšou prednosťou oproti štandardnej výbave je bohatý balík asistenčných systémov DRIVE ASSIST PACK.

Vodičom Range Rover Evoque Sense tak situáciu na cestách pomôže sledovať funkcia kontrolovanej jazdy v slepom uhle, adaptívny tempomat či systém sledujúci bezpečné vystupovanie z vozidla. Nový Evoque vo výbave Sense tiež okrem svojho okolia rozpoznáva dopravné značenie a nebezpečie čelného nárazu. Komplet zvýhodnenej verzie dopĺňa komfortné bezkľúčové odomykanie a elektronicky ovládané dvere batožinového priestoru.

Evoque Sense+

Ponuka akčných modelov Range Rover Evoque nekončí len konfiguráciou Sense. Ešte lákavejšiu výbavu nájdete v modeli Sense+ s 20-palcovými diskami v striebornom vyhotovení Gloss Sparkle Silver.

Sense+ v porovnaní s výbavou “S” disponuje špičkovým osvetlením v podobe Premium LED svetlometov s podpisovým denným svietením a systémom automatického stlmenia.

Samozrejmosťou je, rovnako ako pri modeli Sense, asistenčný balíček DRIVE ASSIST PACK, ku ktorému vo verzii Sense+ pribudol “zimný” balíček COLD CLIMATE PACK.

V ňom sa cez zimu vodiči môžu spoľahnúť na vyhrievané čelné sklo spolu s dýzami ostrekovača čelného skla a tiež vyhrievaný volant.

Rovnako tak sú vyhrievané predné sedadlá, ktoré si dokážete prispôsobiť čisto elektronicky a v to dokonca až v dvanástich smeroch, ktoré sú naproti Sense kompletne čalúnené perforovanou kožou.

Komfortný interiér neobsahuje len vyhrievané prvky. Luxus vnútrajška totižto završuje dvojica dotykových displejov Touch Pro Duo, tkané koberčeky a volant kompletne čalúnený kožou.

Aby ste sa cítili v kabíne skutočne príjemne, sú k dispozícii tmavšie tónované sklá od B-stĺpika a pokročilá ionizácia vzduchu s PMS 2,5 filtrom, ktorá zachytáva aj tie najmenšie škodlivé čiastočky zo vzduchu.

Land Rover Discovery Sport Pro

Dvojicu zvýhodnených variant neobišli ani obľúbený model Land Rover Discovery Sport, a to v podobe zostáv Pro a Pro+.

Prvá zo spomínaných konfigurácií rozširuje výbavu Standard o balíčky DRIVE ASSIST PACK a BUSINESS PACK.

Asistenčný balík DRIVE ASSIST, podobne ako pri modeli Evoque Sense, pomáha vodičovi snímať slepý uhol, udržiavať rýchlosť a odstup adaptívnym tempomatom, monitorovať bezpečné vystupovanie z auta a upozornení tiež na hrozbu nárazu zozadu.

Balík BUSINESS PACK nového majiteľa poteší najmä moderným infotainmentom Pivi Pro a systémom rozpoznávania dopravných značiek.

Do modelu Discovery Sport Pro s vyhrievanými prednými sedadlami sa navyše dostanete pomocou bezkľúčového odomykania a dvere batožinového priestoru otvoríte elektronicky.

Sport Pro+

Zostava Land Rover Discovery Sport Pro+ ponúka, rovnako model Evoque Sense+, rozšírenie výbavy “S” prémiovým LED osvetlením so systémom automatického stlmenia.

Podobne tak model Pro+ zahŕňa spomínaný COLD CLIMATE PACK, 14-smerové nastavenie vyhrievaných predných sedadiel čalúnených kožou, či 19-palcové disky Gloss Sparkle Silver.

Vyhrievania sa však dočkáte aj v 2. rade sedadiel, na ktorých si môžete manuálne prispôsobiť posed smerom dopredu a dozadu, ako aj náklon operadla.

Okrem komfortných zadných sedadiel pribudla v interiéri Discovery Sport Pro+ možnosť nabíjať mobilný telefón pomocou bezdrôtovej nabíjačky.

Bohatšia výbava a nižšia cena

Špeciálne výbavy modelov Evoque Sense, Sense+ a Discovery Sport Pro a Pro+ sú dostupné pre všetky motorizácie. A nezaujmú len svojou lákavou výbavou, ale aj zvýhodnenou cenou.

Range Rover Evoque Sense s benzínovým 160-koňovým motorom tak môže byť váš už za 36 990 €.

Lákavý cenový rozdiel ponúka aj variant Sense+ s bohatou výbavou navyše oproti modelu “S” a najsilnejším 300-koňovým motorom môže byť váš za 55 990 €.

V atraktívnych cenových zvýhodneniach u nás nájdete aj modely Land Rover Discovery Sport Pro a Pro+. Verzia Pro s mild hybridným motorom D165 tak vyjde na 38 990 €. Model s bohatšou výbavou Pro+ je dostupný za 46 490 €.

Láka vás táto limitovaná ponuka dvojice najobľúbenejších modelov značky Land Rover? Tak sa zastavte v našom znovu otvorenom showroome T.O.P. AUTO PREMIUM na Rožňavskej.

Nové modely Evoque a Discovery Sport si môžete rovno otestovať. Ponuka je však limitovaná a platí len do vypredania zásob.

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -