Autentické príbehy, nadčasové témy

Veľká noc v porceláne

- Reklama -

Jar je ročné obdobie, ktoré v sebe nesie magické kúzlo nielen nových začiatkov, ale aj významných osláv. A medzi tie najväčšie patrí Veľká noc, sviatky plné tradícií a symbolov. Prichádzajú v čase, keď sa zima pomaly lúči a nové ročné obdobie sa začína prejavovať azúrovou oblohou, hrejivými lúčmi slnka i kvitnúcimi krókusmi na záhrade. Inšpirujte sa prírodou a prineste si kúsok tejto jarnej atmosféry do vášho domova s aktuálnou veľkonočnou kolekciou od Villeroy & Boch.

Villeroy & Boch, Závesná dekorácia vajíčko Annual Easter Edition 2024, zajačik Paul

Závesné vajíčko s motívom zajačika Paula je nápaditou ozdobou, ktorá rozžiari každú veľkonočnú výzdobu. Porcelánová dekorácia s výškou 8 cm je jedným z produktov zberateľskej série Annual Easter Edition, ktorú každoročne prináša nemecká porcelánka Villeroy & Boch. Hravé farebné spracovanie a roztomilá silueta zajačika Paula neujde pozornosti detí ani dospelých. Vajíčko na stuhe s rozmermi 5 × 5 × 8 cm nájdete v predajniach Potten & Pannen – Staněk.

Villeroy & Boch, Hrnček Annual Easter Edition 2024, zajačikovia Emma a Max, 400 ml

Vychutnajte si svoj obľúbený čaj či kávu v limitovanom hrnčeku značky Villeroy & Boch. Každoročná exkluzívna ponuka kolekcie Annual Easter Edition ponúka zaujímavé a milé námety, vďaka ktorým povýšite obdobie Veľkej noci a vítanie jari na úplne novú úroveň. Hrnček z porcelánu prémiovej kvality s maximálnym objemom 400 ml očarí svojim motívom zajačej rodinky pečúcej mrkvovú tortu. Kúpite v predajniach Potten & Pannen – Staněk.

Villeroy & Boch, Miska Annual Easter Edition 2024, zajačik Max, 16,5 cm

Zdobená miska z dielne tradičnej nemeckej porcelánky Villeroy & Boch je jedným z limitovaných produktov kolekcie Annual Easter Edition. Vylepšite veľkonočnú tabuľu porcelánovým riadom, ktorý svojim motívom zajačika Maxa a malých žltých kuriatok pobehujúcich okolo neho poteší nejedno dieťa. Misky s rozmerom 16,5 cm a objemom 150 ml dostanete v predajniach Potten & Pannen – Staněk.

Villeroy & Boch, Tanier Annual Easter Edition 2024, zajačikovia Emma a Paul, 22,5 cm

Tradičná veľkonočná plnka sa bude skvele vynímať na zdobených porcelánových tanieroch značky Villeroy & Boch. Riad je vyrobený z prémiového porcelánu, vďaka ktorému ho môžete používať v mikrovlnnej rúre a následne umyť aj v umývačke riadu. Veľkonočný motív zajačej rodinky je veľmi jemný, napriek tomu však do kuchyne vnesie hravosť a jarnú energiu. Taniere s rozmermi 22,5 cm nájdete v predajniach Potten & Pannen – Staněk.

Villeroy & Boch, Hrnček Spring Awakening, zajačikovia Hans & Paul, 0,37 l

Riad, ktorý vynikne na každej poličke. Porcelánový hrnček značky Villeroy & Boch prekvapí svojim maľovaným dekorom, ktorý hrá pestrými farbami a jarnou tematikou. Nemecká porcelánka v kolekcii Spring Awakening prináša veľkonočný riad oblých tvarov, ktorý do vašich kuchýň vnesie jarnú atmosféru. Hrnček s motívom zajačikov Paula a Hansa s objemom 0,37 l nájdete v predajniach Potten & Pannen – Staněka alebo na e-shope www.pottenpannen.sk.

Villeroy & Boch, Spring Awakening váza, 17,5 cm

Porcelánová váza plných tvarov z dielne Villeroy & Boch patrí do kolekcie Spring Awakening, ktorá je charakteristická pestrými farbami a motívmi kvitnúcich narcisov, tulipánov a sedmokrások. Vneste do interiéru jarnú atmosféru pomocou nevšednej maľovanej vázy, ktorá zaujme nielen svojim dekorom, ale aj tvarom. Porcelánovú ozdobu vo veľkosti 17,5 cm nájdete v predajniach Potten & Pannen – Staněk.

Villeroy & Boch, Mini Flowers Bells sada 2 ks porcelánových zvončekov, snežienky

Vykúzlite si doma jarnú atmosféru pomocou jemných porcelánových zvončekov. Ručne maľované dekorácie v tvare snežienok nájdete v kolekcii New Flower Bells nemeckej značky Villeroy & Boch. Drobné biele kvety s jemnými zelenými prvkami sú zaujímavou ozdobou na vresové vetvičky, stôl, parapet aj poličku. Závesné zvončeky vo veľkosti 4 cm dostanete v predajniach Potten & Pannen – Staněk.

-PR článok-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -