Hľadať

Cheap and Chic od Moschina – Hippy Fizz

Žite s vášňou, tešte sa z každej chvíle, ktorú prežívate. Hippy Fizz – esencia svetielkujúcej jari, šťastná, iskrivá a bezstarostná!

Šumivá a nespútaná. Pulzujúce a žiarivé vrchné tóny Hippy Fizz vás nabijú sviežosťou a vitalitou. Radosť a pestrosť šťavnatého citróna obklopujú chrumkavé lístky malín.

Iskrivý optimizmus

Srdce vône zachytáva čaro a spontánnosť jarného buketu, v ktorom sa jedinečne spája nežnosť májovej ruže so sladkosťou fialky a jasom magnólie. Výnimočnú sviežosť kvetinového buketu zaručuje lotosový kvet, takže vôňa pôsobí ľahko až transparentne a vzbudí vo vás delikátnu, sladkú závislosť.

Záver vyznieva opojne uhladene, čo spôsobuje hrejivý charakter cédra, vitalita machu a delikátny dotyk orientálneho osmantusu.

Flakón

Veselosť a pestrosť farieb sa vracia. Tradičný dizajn flakónu Moschino je tentoraz odetý do veselých, vitálnych, žiarových a sýtych odtieňov, čo je znakom silných pocitov a vášnivého životného entuziazmu. Krikľavý ružový uzáver kontrastuje so sýtožltým flakónom, vyzdobeným motívmi jarných kvetín. Všetko okolo Hippy Fizz dýcha bezstarostným optimizmom, radosťou, nespútanou energiou a vitalitou.

Rovnako hravé a veselé je tiež vonkajšie balenie s jednoduchým dizajnom, ktorý vás zaujme farbami evokujúcimi optimizmus a šťastie.


Telová línia

Kvetinové a citrusové tóny vône Hippy Fizz zahaľujú telo do intenzívnych a nádherných pocitov. Hydratujú, čistia a spríjemňujú žene všetky intímne chvíle.

Sortiment

Toaletná voda – 30 ml
Toaletná voda – 50 ml
Toaletná voda – 100 ml
Parfumovaný dezodorant v spreji – 50 ml
Parfumovaný kúpeľový a sprchový gél – 200 ml
Hodvábne telové mlieko – 200 ml

Vôňa Moschino vás môže urobiť „happy“, tak vyskúšajte Hippy.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.moschino.it

Mohlo by sa Vám páčiť