Autentické príbehy, nadčasové témy

Keby to bol šperk…óda na Lalique

0

Jagavý, pestrý, vzácny kameň, prívesok, ktorý je vaším talizmanom.
Doplnok vašej štýlovosti od rána do noci.

Keby to bola sladkosť, mala by príchuť lesných plodov s dotykom ruže a vanilky.
Keby to bolo miesto, príjemný tieň pod stromami v horúcom lete.
Keby to bola nálada, bol by to srdečný smiech: spontánny a chytľavý.

Keby to bol rúž, čučoriedkový lesk: očarujúci, elegantný, neodolateľný.
Keby to bolo umelecké dielo Reného Lalique-a, bola by to kolekcia kúpeľňových doplnkov z roku 1920 s názvom Epines, znázornená ako maľba so štýlovým krom černíc v pozadí.
Keby to bola farba, ametystová, veď aká iná!

Na prvý dotyk klamlivo naivná: prirodzene luxusná, nebezpečne očarujúca, pravá voňavá delikatesa – slnečná, lahodná, podmanivá.
Vôňa, ktorá využíva kontrastnú príťažlivosť ovocných tónov a dodáva veciam nový obraz – sladký, moderne rýchly, poznačený bohatou ženskou zmyselnosťou.
Iskrivý let ovocných plodov, kvetinový buket a elegantný pižmový základ na vás zapôsobia ako nádherná čokoládová pokožka.
Zvučný smiech a radosť, presne to evokujú počiatočné tóny vône. Sú pestrou kombináciou čerstvo nazbieraných černíc, malín a čiernych ríbezlí.
Žiarivá aura vás zasiahne v samom srdci vône, vďaka spojeniu kvetov ľaliového ylangu, divej ruže a purpurovej pivónie. Opojnú sladkosť evokujúcu nevinnosť a jemnosť okúsite v závere vône. Prinesú vám ju tóny ovocného pižma, hladkých drevín a finálneho dotyku chutnej vanilky.

Parfum sa predstaví v krištáľovej guli vo farbe ametystu, s uzáverom v podobe černicového kra s napoly matným napoly lesklým povrchom. Vonkajšie balenie pripomína šperkovnicu – je kožené, tiež vo farbe ametystu a zdobí ho známa potlač.
Parfumovaná voda prichádza v sklenenom flakóne v tvare stĺpca so zaoblenými okrajmi a štvorcovým uzáverom. Má príznačnú farbu ametystu a je označená motívom Epines a názvom vône.

Sortiment

Parfum v krištáľovom flakóne + náplň  – 50 ml
Parfumovaná voda – 50 ml
Parfumovaná voda  – 100  ml
Parfumované telové mlieko – 200 ml

Atraktívna vôňa Lalique je na dosah, veľmi blízko k uskutočneniu vašich túžob. Stačí len nepatrný krok a  je VÁŠ.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.cristallalique.fr