Hľadať

Decentný zimný glamour od Marie Jo

Kolekcia Marie Jo L’Aventure na jeseň a zimu 2009 / 2010 je tu. A tak, ako to je pri tejto exkluzívnej a prestížnej značke spodného prádla býva zvykom, samozrejme, nesklamala. Je hravá, decentná a odvážna zároveň. Presne tak, ako ženy, ktoré túto značku obľubujú.

Pozrime sa bližšie na jednotlivé modely Marie Jo „Autumn/winter 2009-10“.

Táto kolekcia predstavuje dokonalú ženskú zmyselnosť. Ladená je do štýlu, ktorý bol obľúbený v polovici 20. storočia a v súčasnosti sa opäť dostáva k slovu. Dominujú jej prepracované, jemne rustikálne detaily a príťažlivá priliehavosť. Zvýrazní každú krivku ženského tela. Výsledok pôsobí hravým chic a sexy dojmom, avšak nie vulgárne. Korzet

je taký nádherný, že je priam škoda nosiť ho ako spodné prádlo! Dostupné farby sú čierna a skarlet červená.


ADRIAN

Stačia dve slová: sofistikovaná jednoduchosť a badateľným „odtlačkom“ ruky dizajnéra. Zaujme každého – a nielen mužské oko. „Špagetovité“ doplnky robia túto podprsenku ešte viac netradičnou a zaujímavou. Môžu sa nosiť dvomi spôsobmi – buď rovno, alebo prekrížene. K dispozícii je model ADRIAN vo viacerých zaujímavých odtieňoch: čiernej, purpurovej alebo jemnej telovej farbe. Prečo však nemať všetky tri naraz?

TRISTAN

Tristan je šibalskou zmesou s nádychom trompe-l’oeil a „tulle inlays“. Vytvára mimoriadne hravý a, nedá sa poprieť, že aj erotický vzhľad. TRISTAN možno označiť za najviac erotizujúci model najnovšej kolekcie. K dispozícii v dvoch farbách: klasickej čiernej a hravej „Wengé“.


MADDOX

Maddox má sofistikované, do detailov premyslené vyhotovenie v štýle módy 50-tych rokov minulého storočia. Inšpirovaný je módou haute couture. Dych vyráža experimentálna potlač, ktorá modelu dodáva špecifický „šmrnc“. Jednoducho – decentné a pritom sexy. Vyrába sa vo farbe vína Cabernet a v tradičnej čiernej verzii.

Marie Jo l’Aventure

Marie Jo L’Aventure je značka, ktorú navrhujú a vyrábajú v belgickej firme Van de Velde (www.vandevelde.eu). Do sveta luxusnej spodnej bielizne vstúpila v roku 1997. Zachováva si punc vysokej kvality a nadčasového dizajnu. Určená je pre dynamické ženy milujúce mesto a „urban fashion“, ale aj módu ako takú. Marie Jo je luxusná nielen prevedením, ale aj tým, ako si váži samotné zákazníčky a ich telo. Používa výhradne najkvalitnejšie a najjemnejšie materiály.

NIPOS                                  Photos: Marie Jo Press

www.mariejo.com

Mohlo by sa Vám páčiť