Hľadať

Dizajn reprezentantom skvelých zážitkov

Zámerom spoločnosti SEI Water je priniesť kombináciu dokonalej chuti a vyšperkovaného dizajnu fľaše. Práve tá zohráva hlavnú úlohu v oblasti prezentácie značky. Len máloktorý producent luxusných minerálok sa takým spôsobom sústredil na samotnú fľašu, ako práve SEI Water. Okrem funkčnosti a chutnej minerálky tak na zákazníka čaká potešenie už pri pohľade na samotný produkt.

Práve módna, trendová fľaša vyniesla túto značku medzi najluxusnejšie minerálky, ktoré nie je možné nájsť hocikde. Samotná fľaša by však nezmohla nič, aj keby bola najdokonalejšia, pokiaľ by neukrývala priezračnú, čistú vodu, ktorá odzrkadľuje podstatu prírody. Bez akýchkoľvek farieb, alebo atraktívnych etikiet, je fľaša SEI Water koncipovaná ako okno nasmerované do „krajiny neobmedzenej krásy a životodarného zdroja. Vyžaruje jednoduchú harmóniu a funkčnosť. Priniesť vízie do života vo forme, ktoré dokážu osloviť náročných zákazníkov, to je znamenie súčasnosti.

Spoločnosť SEI Water  sa s týmto problémom popasovala veľmi dobre. Pripravila fľašu vhodnú pre rôzne životné situácie, ktorá sa bez problémov dá umiestniť do priehradiek, kabeliek, športových tašiek a diplomatiek bez toho, aby zbytočne zabrali veľa miesta. Už na prvý pohľad je vidno, že ide o elegantný, racionálny a  maximálne úsporný tvar.
Uhladený, čistý dizajn fľaše je výsledkom inšpirácie, ktorú našli dizajnéri  v armádnej jedálni, kde v prvom rade hrá úlohu jednoduchosť, či účelnosť. Založená na štandardoch univerzálnosti, by mala táto fľaša spĺňať všetky potreby moderného života. Dizajn fľaše SEI dokáže bez problémov  kombinovať ultramodernú hranatosť s hladkými oblúkmi, čoho výsledkom je produkt, ktorý je  na jednej strane priemyselný a prirodzený, a na druhej strane nadčasový. Bez okolkov ho možno nazvať dizajnom 21. storočia.

Okrem klasických fliaš (500 ml, 1 l) výrobca pripravil aj malé 275 ml fľaše, ktoré boli navrhnuté tak, aby zabezpečovali dokonalý komfort a možnosť umiestnenia v náprsnom vrecku, alebo v malej kabelke. Týmto spôsobom sa stala značka SEI Water známa nielen svojou jedinečnou chuťou, ale hlavne dizajnom, ktorý jej priniesol svetovú slávu.

Dôležité je však predstaviť aj samotnú vodu. Tá za prepracovaným dizajnom nezaostáva a ponúka jedinečnú chuť. SEI Water charakterizuje mierne nasladkastá, plná chuť s nízkym obsahom sodíka  a typickou priezračnosťou. Voda vyviera v Catskill Mountains v štáte New York (USA).

Okamžite po uvedení na trh si získala popularitu v USA a veľmi rýchlo prerazila aj na medzinárodné trhy. Dôležité je však pripomenúť, že SEI Water je dostupná len v špeciálne vybratých luxusných obchodoch v Londýne, Paríži, na Ibize, alebo v Rijáde. Samozrejmosťou je americký a kanadský trh.

NIPOS            Photos: SEI Water Press

www.seiwater.com

Mohlo by sa Vám páčiť