Hľadať

Kolekcia topánok GUESS jeseň/zima 2008

Na jeseň a v zime 2008 spoznáte v dave všetky dievčatá a ženy Guess na prvý pohľad, pretože si obúvajú elegantné, okázalé topánky, ktoré sú perfektne zladené s ich šatníkom. Od rafinovaných balerín, po úchvatné zatvorené dreváky, či kozačky pre každú príležitosť. Vždy budú najčarovnejšími v meste.

Valley of the dolls

Nás prenesie do Hollywoodu 60. rokov, do sveta silných vibrácií, ženskosti a retro štýlu. Dievča Guess sa prezentuje v zábavných a elegantných balerínach s delikátnym nádychom zimy. Ide o efekt patchwork v troch tónoch farieb a materiálov – od klasickej kože k lakovanej, až po semiš. Ako alternatívu si môžu dievčatá zvoliť platformy v otvorenej i zatvorenej verzii, obohatenej o semišovú kožu zakončenú dvojitou mašľou. Kľúčovými farbami sú čierna a purpurová pre túto sviežu a vzrušujúcu epochu.


Modern Biker

Moderná rockerka s dotykom kúzla budúcnosti. Kolekcia kombinuje esenciu punku s výrazom dievčaťa. Jej topánky sú hlavnou zbraňou pre look, ktorý udáva víťazný štýl. Neformálne kozačky – od kožených variácií, až po materiály viac zmyselné, trendy a sexi. Dievča Guess si môže vybrať medzi excentrickými sandálmi zdobenými štrasom pre popoludňajšiu vychádzku, alebo zastávku v reštaurácii, a potom si môže obuť úžasné kozačky na rockový koncert. Všetky kozačky a topánky sú ideálne pre imidž rockerky a to je ten detail, ktorý ona očakáva.


Studio 54

Vitajte vo svete zmyselnosti a retro. Je to práve tu, kde sa dievča Guess stane tou pravou hviezdou a jej topánky si ju zaslúžia vo všetkých detailoch. Je pripravená byť skutočnou hviezdou v trendy mokasínach, alebo v topánkach t-bar. Detaily sú to najdôležitejšie – pásiky, doštičky s logom – pre pocit supr luxusu. Materiály sú kontrastné, kombinácie potlače krokodílej, hadej kože s lakom, alebo semišom. Okázalé otvorené topánky, ktoré odhaľujú prsty a sú perfektným vyjadrením tejto dekadentnej doby. Geometrické detaily a tvary opätkov, lakovaný krokodíl a farby, ktoré nás prenesú do vibrujúcej atmosféry súčasnosti.

Words & Photos: Guess

www.guess.com

Mohlo by sa Vám páčiť