Hľadať

Luxusné jachty v Bratislave

Pre všetkých vyznavačov nedozerných morských diaľok, pre ľudí, ktorí milujú pohupovanie jachty na hladine a svieži vetrík pohrávajúci sa s vlasmi, máme dobrú správu. V Bratislave môžu v týchto dňoch navštíviť výstavu Boat Show.

Boat Show, ktorá sa koná v dňoch 4. – 7 marca v Bratislave, patrí medzi najvýznamnejšiu špecializovanú výstavu svojho druhu na Slovensku. Dôkazom úspešnosti a rastúcej tendencie výstavy je stále väčší záujem vystavovateľov o prezentáciu svojich výrobkov a služieb na tejto výstave. Aj tento rok bol toho dôkazom, obsadená výstavná plocha narástla, predstavila kompletnú paletu vybavenia a služieb, od lodných športov cez surfing, vodné lyžovanie a potápačskú techniku až po oblečenie, chartere, kluby a poradenstvo. Veľkým ťahákom samozrejme zostávajú luxusné jachty a motorové člny.

Medzi vystavovateľmi sme našli aj spoločnosť Yacht Navigator, ktorá je oficiálnym predajcom luxusných jácht značky Azimut a Benetti. Práve tieto značky patria k najúspešnejším, o čom svedčí aj ich elegancia, dizajn, kvalita spracovania. Pokiaľ sa aspoň na chvíľu potrebujete odreagovať, tak sa rozhodne vyberte do bratislavskej Incheby a nechajte sa unášať na vlnách luxusu a pohody.

Words & Photos: NIPOS

www.incheba.sk
www.yachtnavigator.sk

Mohlo by sa Vám páčiť