Hľadať

Nadčasová talianska kvalita

Max Mara Group je taliansky dizajnérsky dom, ktorý patrí medzi najväčších svetových producentov dámskej módy. Módny dom založil v roku 1951 návrhár Achille Maramotti s cieľom produkovať kvalitné odevy. Návrhárstvo bolo v rodine Maramotti tradíciou, mama Achilla viedla krajčírsku školu,  stará mama Marina Rinaldi vlastnila veľmi úspešný miestny salón.

Dnes  skupina Max Mara Fashion Group ovláda 35 módnych značiek a my týmto predstavujeme jednu z najúspešnejších, kvalitnú a štýlovú značku Marella. Marella vznikla v roku 1988 s cieľom ponúknuť vysokú kvalitu za rozumnú cenu ženám, ktoré si potrpia na nadčasovú a trendy módu.
Marella, vďaka viacerým líniám ako napríklad  Marella Sport, Marella Tricot (pleteniny) ,Marella Oro (elegantné šaty na večerné príležitosti) či limitovanou Marella Milla Collection (spolupráca s Millou Jovovich) uspokojí rôzne typy zákazníčok.

Jesenná kolekcia Marella sa nesie v štýle najnovších módnych trendov, nájdete tu nadčasové vzory, vynikajúce strihy nohavíc, blúzky, saká, kostýmy, ale i hrejivé, trendy kabáty a zimné bundy doplnené o šály z pravej kožušiny. Naozajstnou módnou lahôdkou je kolekcia Marella a Milla, ktorá je výsledkom spolupráce značky Marella a známej herečky a modelky Milly Jovovich.

Predajňu, kde zákazníčku na prvý pohľad záujmu nadčasové strihy a kvalitné materiály a  kde si na svoje prídu dámy rôznych vekových kategórií,  nájdete v bratislavskom OC Centrál oproti vchodu z Jelačičovej ulice.

Words: Empory & Moore                                   Photos: Anelle

www.anelle.sk

Mohlo by sa Vám páčiť