Hľadať

Netradičná oslava na ceste po Škótsku

Známy producent skvelej škótskej whisky Glenmorangie sa rozhodol na počesť jedinečnej rady 1963, ktorá vznikla práve v tomto roku, osláviť päťdesiate výročie jej zrodu originálnym spôsobom. Spojil sa s výrobcom jedinečných automobilov Lamborghini a vydal sa na cestu po Škótsku.

Lamborghini oslavuje takisto päťdesiate výročie svojho vzniku a tak spojenie luxusu a techniky s úžasnou chuťou päťdesiatročnej whisky bolo logickým vyvrcholením. Pri príležitosti okrúhlych narodenín skvelej rady Glenmorangie 1963 a Lamborghini sa obe spoločnosti spojili a zorganizovali netradičnú cestu po West Highlands v Škótsku. Cieľ tejto cesty bol v sídle výrobcu skvelej whisky Glenmorangie, kde sa uskutočnila slávnostná večera a špeciálna ochutnávka rady 1963 spolu s Dr. Billom Lumsdenom, riaditeľom Glenmorangie.

Na tejto zaujímavej ceste sa účastníci povozili na takých modeloch Lamborghini, akým boli nová vlajková loď – dvanásťvalcový Lamborghini Aventador Roadster LP 700-4, ktorý predstavila automobilka tento rok, ale aj na Lamborghini Gallardo v 10. Cesta viedla popri známych miestach Škótska – Loch Lomond či tajomnom jazere Loch Ness alebo nemenej známom mieste Fort William.

Pre úplnosť informácie je dôležité dodať, že pri tejto príležitosti producent Glenmorangie uvoľnil 50 fliaš tohto vzácneho destilátu.

Words: DollPem Media                                                  Photos: Image.net

www.glenmorangie.com

Mohlo by sa Vám páčiť