Autentické príbehy, nadčasové témy

Carrera y Carrera už aj v Pekingu

0

Otvorením nového butiku v Pekingu, pokračuje Carrera y Carrera vo svojej medzinárodnej expanzii. Kto by však nechcel operovať na čínskom trhu, ktorý je doslova hladný po luxusných produktoch.

Otvorenie predstavuje ďalší míľnik v medzinárodnom rozvoji spoločnosti. Carrera y Carrera prekračuje hranice, tentoraz sa táto španielska značka rozhodla priniesť svoje exkluzívne kúsky do Číny, na trh, ktorý miluje luxusné značky. Vstup na tento trh je nevyhnutný pre akúkoľvek globálnu značku. Vďaka novému butiku v hlavnom meste Čínskej ľudovej republiky Pekingu, pokračuje tento známy tvorca luxusných šperkov v plánoch globálnej expanzie, čoho dôkazom je jeho prítomnosť vo viac než 40 krajinách sveta.
Nový butik v Pekingu sa rozprestiera na viac ako 60 metroch štvorcových plochy a zahŕňa veľké VIP priestory pre svojich najexkluzívnejších klientov. Tiež sa môže pochváliť dominantným pracovnmý stolom, ktorý je symbolom nádherného remeselného majstrovstva.

Carrera y Carrera je španielska firma, ktorá sa zameriava na tvorbu luxusných šperkov a je známa pre svoje nádherné vzory. Je považovaná za jednu z najprestížnejších na svete. Prezentuje sa v 40 krajinách sveta, ako napríklad v USA, Japonsku, Rusku. Svoje butiky má v Madride, Barcelone, Tokiu, Moskve, Dubaji či v Kuala Lumpur.

Dollpem Media                                                                   Photos: Imagenet

www.carreraycarrera.com