Hľadať

Nevídaná módna prehliadka v rámci charitatívneho projektu JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION

Nevídaná módna prehliadka v rámci charitatívneho projektu JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION

V piatok 21.10.2016 v Košiciach módna návrhárka Jitka Klett poprvýkrát predstavila za účasti 500 hostí svoj medzinárodný charitatívny projekt JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION.

Symbolom tohoto projektu je špeciálne vytvorený parfém FASHION REVOLUTION, ktorý si práve hostia tejto módnej prehliadky mohli zakúpiť priamo v Kuntshalle v Košiciach. Vybraná čiastka z predaja vstupeniek a predaja parfému poputuje na účet Občianského združenia Jitky Klett, ktorého cieľom je naplnenie projektu JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION.

Samotná módna prehliadka zanechala v hosťoch úžas a zároveň ich veľmi pozitívne šokovala a to práve unikátnou kolekciou RTW “Espiriti” pre obdobie Jeseň/Zima 2016-17 doplnenou o exkluzívne večerné spoločenské šaty a záverečné svadobné šaty, ktoré predviedla bývalá Miss Slovensko a riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

V kompozícii scény a originálneho móla vytvoreného na vode bola moderátorkou večera Lenka Vácvalová. Módna návrhárka Jitka Klett na záver prekvapila svojich hostí tajomnou atmosférou, keď sa modelky v hmle a za rytmu hudby pomaly prechádzali vodným mólom špeciálne napusteným pre tento večer. Obdivovať netradičné krajkové modely zo špeciálne vyrobenej krajky navrhnutej Jitkou Klett tak mali možnosť hostia sledovať spolu s atmosférou polonahých modeliek, ktoré kráčeli vo vode.

Celý záznam z prehliadky môžete sledovať tu: https://www.youtube.com/watch?v=XLKzFITuujY

Words & Photos: Jitka Klett Fashion Design

 

www.jitkaklett.com

Mohlo by sa Vám páčiť