Hľadať

Plníme športové a cestovateľské sny zároveň

Predĺžené víkendy, štátne sviatky… Možností, ako si ich skutočne kvalitne a zaujímavo užiť, je mnoho. Možno sa však aj vám stáva, že popri zhone pracovných dní jednoducho nestihnete naplánovať, čo budete počas voľna robiť. A tak ho nakoniec trávite neproduktívne. Sport Travel, ktorý organizuje zájazdy na športové podujatia, vznikol práve preto, aby týmto situáciám zabránil. O tom rozpráva Zuzana Jánošová.

Na úvod by som sa rád spýtal na vznik myšlienky organizovať zájazdy na rôzne športové podujatia. Ako sa vám zrodila v hlave a čo tomu predchádzalo?
Myšlienka organizovania podobného typu zájazdov vznikla z uspokojenia vlastných potrieb a požiadaviek priateľov a známych. Zabezpečenie zájazdu si totiž vyžaduje okrem organizačných schopností množstvu času, ktorý v dnešnom rýchlom svete väčšina z nás a našich klientov jednoducho nemá. Je rozhodne pohodlné vedieť, že niekto za vás plánuje a pripravuje rôzne aktivity, najmä v časoch rôznych predĺžených víkendov, či počas štátnych sviatkov.

Klient má zvyčajne najväčšie obavy z obstarania a doručenia vstupenky… Ako tomu predchádza vaša spoločnosť?
Naša spoločnosť Sport Travel sa zaoberá cestovaním za najlepším športom už od roku 2007. Za obdobie piatich rokov sme mali možnosť presvedčiť našu mnohopočetnú klientelu, že sme skutočne profesionáli, ktorým ide v prvom rade o spokojnosť a maximálne pohodlie našich zákazníkov. V 99% prípadov sa nám doteraz podarilo vždy doručit vstupenky na najžiadanejšie športové zápasy v rámci celého sveta ešte s dostatočným predstihom odchodu klientov na podujatie tak, aby boli ušetrení od stresu s odovzdávkou, alebo doručením vstupeniek až na hoteli. Veríme, že si z našej bohatej ponuky vyberie každý milovník kvalitného športu a vždy sa k nám s radosťou vráti.

Vaše portfólio je skutočne široké a atraktívne. Čo všetko ponúkate zákazníkom, a ktoré zájazdy patria k najobľúbenejším?
Pre našich klientov ponúkame športové zájazdy na najprestížnejšie akcie, ako sú: Liga majstrov, Európska Liga, španielska Primera Division, anglická Premier League, nemecká Bundesliga, tenisové Roland Garros, Wimbledon, US Open, ale aj NHL, KHL, či NBA a vlastne na všetko, o čo nás požiada klient.  Nehovoriac o tom, že „ušijeme“ na mieru akýkoľvek zájazd podľa vlastných predstáv zákazníka! Musím povedať, že zájazdy v metropolách ako Madrid, Barcelona, Miláno, Paríž, Mníchov, či Londýn alebo Manchester sú zaujímavé aj z možnosti trávenia voľného času. Či už je to z pohľadu turistických atrakcií, kultúry, histórie a v neposlednom rade aj nákupov i zábavy. Jednoducho ponúkame ideálnu kombináciu športových a cestovateľských zážitkov. A je jedno, či chcete ísť na Ligu majstrov v Európe alebo na hokej, či basketbal do zámoria.

Môžete nám prezradiť, čo všetko obsahuje konkrétny zájazd, ktorý si u vás vyberie záujemca?
Základný typ zájazdu obsahuje letenku, poistenie počas celého pobytu, transfer z letiska do hotela, samotné ubytovanie v klientom vybranom alebo nami odporúčanom hoteli a vstupenku na športové podujatie. Samozrejme, ponúkame aj iné nadštandardné služby podľa dohody s klientom.

Dokážete uspokojiť aj vysoko náročných zákazníkov, ktorí majú záujem o top služby? Pripravujete ich na mieru?
Samozrejme, je to na klientovi. Privátny jet, limousine service na všetky transfery, rezervácie nami odporúčaných reštaurácií stretnutie so svojím športovým idolom, celá logistika zájazdu. Je toho veľa, čo môžeme klientom odporučiť, prípadne zabezpečiť podľa ich želania a predstavy.

Súčasťou ponuky sú aj športové mítingy v USA. Predpokladám, že preferované sú zápasy NHL. Ktoré hokejové stretnutia si vyberajú vaši zákazníci najčastejšie?
Momentálne nás v NHL pribrzdila výluka, takže sa zatiaľ nehrá, avšak v minulosti sme evidovali značný záujem o podujatia v Amerike, či už hokeja, tenisu alebo basketbalu. Hokejoví fanúšikovia majú záujem prevažne o kluby, v ktorých hrajú slovenskí, prípadne českí hráči. Myslím si, že ak v zámorí skončí lockout, tak dopyt o NHL znova ožije.

Aké aktuálne novinky plánujete pre vašich zákazníkov?
Horúcou novinkou je napríklad pripravovaný hokejový zájazd pre verných fanúšikov HC Slovan na zájazdy do Moskvy a Petrohradu (december 2012 až február 2013).Klienti Sporttravel tak môžu zažiť zblízka atmosféru kontinentálnej hokejovej ligy/KHL/.“

Môžu sa na vašu spoločnosť Sport Travel obrátiť aj firmy?
Nepochybne. Máme pripravené riešenia aj pre firemných zákazníkov. Napríklad, ak zvažujete odmeniť vašich pracovníkov niečím originálnym alebo spestriť váš team building, športové zájazdy sú jednoznačne tým najlepším spôsobom a riešením.

Zuzana Jánošová, Mgr.
Sport Travel, s.r.o.
+421 915 573 997

Sport Travel / Jakub Steiner                                              Photos: Sport Travel

www.sporttravel.sk
www.futbalovezajazdy.sk
www.tenisovezajazdy.sk

Mohlo by sa Vám páčiť