Hľadať

Revolúcia na rukávoch

Revolúcia na rukávoch

Značka Armrevolution zaznamenala v poslednom období výrazný rast. Na trhu s luxusnými doplnkami sa zameriava prevažne na produkciu a vývoj manžetových gombíkov. Záujem o luxusné „malé umenie“ na manžetách priviedol túto značku na ázijský trh.

Prvá zastávka na ceste za zákazníkmi z Ázie sa uskutočnila v obchodnom dome Lane Crawford v Hong Kongu. Toto známe centrum svetového obchodu, domov najsilnejších svetových lídrov v oblasti financií a tiež obchodných spoločností, znamená pre Armrevolution symbolické stretnutie Východu so Západom. To pri exkluzívnych manžetách tejto značky doslova platí. Dizajn a návrh prebiehal v Londýne, pričom manžety vyrobili z najkvalitnejšej japonskej ocele. Armrevolution predstavuje elitnú kolekciu super uhladených, architektúrou inšpirovaných manžetových gombíkov, ktoré ponúkajú každému zákazníkovi členstvo v spoločenstve Armrevolution. To znamená, že okrem luxusných doplnkov získa možnosť navštevovať eventy a stretnutia organizované týmto producentom „malého umenia“ na rukávoch.

O mimoriadnej kvalite a exkluzivite Armrevolution svedčia mnohé výstupy v najznámejších svetových luxusných magazínoch, ako sú Vogue, Esquire a Weekend FT. Hlavný záujem značky sa sústreďuje na inovácie, dizajn, v oblasti marketingu preferuje pre svojich zákazníkov model online členstva a maloobchodnú stratégiu.
Uvedenie na trh v Ázii znamená snahu tejto luxusnej značky operovať v prostredí, ktoré zaznamenáva neustále narastajúci dopyt po luxusnom tovare. Prognózy naznačujú, že v roku 2015 si Čína „odkrojí“ 29 percentný podiel z celkového globálneho obchodu s luxusným tovarom a všetko nasvedčuje tomu, že predstihne aj Japonsko – najväčší trh s luxusným tovarom. S týmito údajmi prišla spoločnosť Goldman Sachs. V Ázii sa celkovo koncentruje 37 % z finančného obratu 80 miliárd USD globálneho predaja luxusných produktov. Táto skutočnosť vyniesla Áziu na kráľovský trón v oblasti predaja luxusných výrobkov. Pokiaľ sa zaujímate trh s luxusom, množstvo informácií nájdete v knihe „The Cult of the Luxury Brand“.

Peter Fritz         Photos: The Newsmarket, Armrevolution Press

www.armrevolution.com

Mohlo by sa Vám páčiť