Hľadať

Venované výborným zážitkom

Ak by ma niekto požiadal, aby som charakterizoval hotel v Cliveden, tak určite by som si vybral slovo unikátny.

Dom v Cliveden patrí do  vybranej siete svetových luxusných hotelov. Umiestnený v srdci vidieckej prírody Berkshire, obklopený nádhernými záhradami a parkami, patrí nesporne k najluxusnejším hotelom, ktoré sa nachádzajú neďaleko Londýna a letiska Heathrow.
 Už v momente príchodu si dom v Cliveden získa sympatie návštevníkov svojou veľkolepou vstupnou halou s umeleckými dielami, mohutným kozubom, či obložením z dubového dreva. Cieľ je jednoduchý –  vyvolať v návštevníkovi už od začiatku príjemný pocit.

Hostia, ktorí sa rozhodnú pre Cliveden,  získajú kvalitu služieb najvyššej úrovne s osobitným prístupom ku každému detailu. Veď nie je nič krajšie, ako byť obklopený neobyčajnými, extravagantnými vecami. Cliveden je umiestnený v nádhernom kraji, ktorý ponúka únik do prírody, najmä pre ľudí z rušných miest.

 Samotný dom pripomína typickú vilu vybudovanú v talianskom štýle. A stále dýcha históriou. Celé tri storočia sa v dome odohrávali rôzne zaujímavé udalosti. Jeho chodbami prešli mnohé veľké mená anglickej, či americkej histórie, ako napríklad Princ z Walesu, alebo rodina Astorovcov.

K nim nesmieme zabudnúť pripočítať tiež slávneho komika Charlieho Chaplina, Winstona Churchilla alebo Georgea Bernarda Shawa.
Uprostred 376 akrového parku a záhrad si môžu návštevníci vychutnávať plnými dúškami krásu vytvorenú záhradníkmi, pretože v mnohých prípadoch ide o skvelé prírodné divadlo.

Mimoriadne nároční klienti majú k dispozícii Club.

Okrem ubytovania ponúka Cliveden možnosť začleniť sa do vybranej komunity úspešných ľudí združených v Cliveden klube. Ten prísne kontroluje počet členov, ktorý nesmie presiahnuť tristo členov. Členovia si môžu užívať exkluzívne a mimoriadne atraktívne privilégiá.
Každý člen má možnosť priviesť do Clivedenu svojich hostí a spolu s nimi využívať služby a slobodu klubového života – napríklad venovať sa športovým a spoločenským aktivitám, využívať luxusné priestory, vychutnávať kvalitnú kuchyňu, vína, ale tiež Pavilion Spa. K tomu musíme pripočítať bohatý spoločenský program počas roka – Soirées, Annual Club Ball, gurmánske obedy, večere. V Cliveden tiež môžu členovia využiť služby Club Room, ktorý je umiestnený v bývalých stajniach. Tie boli prebudované v roku 1994.


Počas slávnych dostihov o Zlatý pohár v Royal Ascot je o hotel Cliveden mimoriadny záujem.

Peter Fritz     Photos: von Essen Media

www.cliveden.co.uk

Mohlo by sa Vám páčiť