Hľadať

White Caviar Illuminating Systeme / Zosvetlenie a rozjasnenie, aké tu ešte nebolo

V septembri 2010 vedci La Prairie po prvý raz predstavili éru žiarivosti s debutom inovačnej kolekcie White Caviar Illuminating Systeme, pozostávajúcej z troch prípravkov s pokrokovými zloženiami zacielenými na tmavé škvrny, farebné nerovnosti a pigmentáciu.

Ešte žiarivejšiu budúcnosť predpovedá La Prairie v januári 2013, kedy svoju kolekciu rozšíri o tri novinky – prípravok pre lokálne zosvetlenie škvŕn White Caviar Spot Treatment, krém na ruky White Caviar Illuminating Hand Cream SPF 15 a očný krém White Caviar Illuminating Eye Cream, určené na ošetrenie miest s nerovnomernou pigmentáciou, podporujúce zosvetlenie pleti pred, počas aj po vzniku problémov s pigmentáciou.

Pred… reguláciou a redukciou činnosti tyrozinázy, enzýmu, ktorý spúšťa pigmentáciu v hĺbke pleti.

Počas… použitia najinovačnejšej technológie a prístupu pre zníženie a reguláciu nadmernej tvorby melanínu.
Po… existujúce škvrny sa zosvetľujú a vznik nových sa odďaľuje s kolekciou White Caviar Illuminating Systeme.

Srdce kolekcie White Caviar Illuminating Systeme tvoria intenzívne rozjasňujúce a spevňujúce zložky. White Caviar Spot Treatment, White Caviar Illuminating Hand Cream SPF 15 a White Caviar Illuminating Eye Cream obsahujú Oligopeptid-68, pleť zosvetľujúci peptid, ktorý spolu s extraktom výhonkov žeruchy odstraňuje jestvujúce škvrny a predchádza ďalšiemu nadmernému vzniku pigmentov. Vitamín C a výťažok koreňa sladkého drievka blokujú tyrozinázu, čím bránia tvorbe melanínu. Zloženia sú obohatené o výťažky zo zlatého kaviáru, kráľovský „podpis“ kolekcie  White Caviar Illuminating Systeme, prinášajúce ohromné spevnenie a hydratáciu. Vzácne extrakty tzv. zlatého kaviáru pochádzajú z kaviáru z akvafariem, takže rešpektujú životné prostredie. Sú bohatým zdrojom Omega-3 mastných kyselín, ktoré podporujú antioxidačnú ochranu pleti, a súčasne prispievajú k jej spevneniu. Exkluzívny bunkový komplex La Prairie zložený z glykoproteínov, výťažkov ženšenu a pagaštanu konského stimuluje proces vlastnej obnovy pleti, zahŕňa ju hydratáciou, energiou a výživou pre jej optimálne fungovanie.    

Žiarivú, spevnenú, jednotnú pleť máte na dosah s kolekciou White Caviar Illuminating Systeme.

Words & Photos: La Prairie

http://www.laprairie.ch

Mohlo by sa Vám páčiť