Autentické príbehy, nadčasové témy

Chopard, jeden zo sponzorov benefičného večera

0

Spoločnosť Chopard je známa tým, že sa zúčastňuje rôznych charitatívnych eventov. Ani v tomto období tomu nie je inak. Stala sa sponzorom charitatívny galavečer Cinema Against AIDS, ktorú organizuje americká nadácia pre výskum AIDS – amfAR.

Miestom konania tohto zaujímavého podujatia sa stal Hôtel du Cap Eden Roc v Cannes. Počas uplynulých rokov si akcia Cinema Against AIDS získala množstvo podporovateľov a stala sa jednou z najobľúbenejších počas konania známeho filmového festivalu v Cannes. Vznikla už v roku 1993 a počas svojej existencie sa vyzbieralo viac ako 70 miliónov dolárov. O tom, že prižahuje veľké množstvo svetových hviezd z oblasti filmu, módy, hudby, obchodu a biznisu, svedčia známe mená – Kylie Minogue, Anja Rubik, Clotilde Courau, Eva Herzigová a Rose McGowan, Nina Dobrev, Hilaria Thomas, Lily Donaldson a Harvey Weinstein, ktoré tento rok event navštívili.

Chopard sa so záujmom venuje problematike boja proti AIDS. Preto je prirodzene hrdý na to, že môže pomáhať nadácii amfAR a tak prispieť k financovaniu ďalšieho výskumu.

CALVERA                                                              Photos :Chopard Press

www.chopard.com