Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Chystáte sa v marci na rodinnú lyžovačku? Vieme, ktoré miesta sú NAJ

- Reklama -

Jarné lyžovačky sa lámu s tými zimnými. Ale na kvalite im nič nechýba. Naopak, slnečné lúče vám krásne opália tvár a môžete si užiť tie najkrajšie chvíle s vašimi blízkymi. Ale na ktoré miesta sa vybrať v marci? My vieme minimálne o troch, kde by sme tento rok mohli zavítať…

Hotel Olympie

Nájdete ho vo výške 500 m.n.m. v nádhernom údolí Svätého Petra. Perfektné wellness, zjazdovky, bežkárska trať a kútik a pre deti. A nezabudnite si dať riadne do tela, napríklad aj v bazéne s protiprúdom. Nemusíte sa obávať, že by ste sa tu s rodinou nudili. Toto miesto je bohaté na aktivity. A navyše do Skiareálu Špindlerův Mlýn je to čo by kameňom dohodil. V hoteli si navyše môžete lyžiarsku výbavu aj zapožičať.

A hneď po fyzických aktivitách na svahu a oddychu vo vírivke či saune si zájdite na skvelú večeru do miestnej reštaurácie, ktorá sa radí medzi tie najlepšie v Špindli.

Vkusne Zariadené a Útulné izby a k tomu dokonalé WELLNESS.

Nádherné Okolie priam volá, aby ste vybehli na lyže.

Penzión Jurášek

Rozprávkový názov, ale aj rozprávkové miesto. Tu nájdete zaručený pokoj a navyše vynikajúce služby personálu. Oddychujte v objatí prírody. Hostia si chvália pohodlné postele, keďže sú vybavené matracami s pamäťovou penou. A to wellness, to sa vám bude snívať ešte po návrate domov. Výhľad z bazéna je jednoducho TOP a rovnako top je aj miestna reštaurácia.

V okolí penziónu nájdete upravené trasy pre bežkárov, ale aj vychýrené skiareály. Najbližším lyžiarskym areálom je Skialpin Pustevny a hora Radhošť.

Dokonalý spánok v príjemnom prostredí hôr

Okolie penziónu ponúka úchvatné scenéria za každého počasia

Caravan Park Sexten

Tento unikátny päťhviezdičkový kempingový rezort v Taliansku je zárukou dokonalej lyžovačky. Klasické kempovanie, dovolenka v karaváne, glamping v korunách stromov alebo pohodlná hotelová izba? To všetko a ešte viac je tu k dispozícii. Nekonečné trasy pre turistov v okolí a veľa možnosti, do akého lyžiarskeho strediska sa vybrať. Obľúbené stredisko je napríklad skiareál Croda Rossa, ski bus dostupný.

Unikátna je aj wellness zóna, ktorá je rozdelená na dve časti a to s vnútorným vyhrievaným bazénom a druhá časť je určená len pre dospelých, kde sa nachádzajú sauny a miesta na ten pravý relax.

štýlový koncept ubytovania, z ktorého si vyberie každý.

Karaván, hotelová izba alebo spanie medzi stromami?

Pripravila Martina Baumann, zdroj: Amazing Places

Foto na titulke Caravan Park Sexten

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -