Autentické príbehy, nadčasové témy

Diane Kruger predstavila svoj nový skvost

0

V známej herečke Diane Kruger našla spoločnosť Jaeger-LeCoultre svoju múzu a objekt inšpirácie. Svojimi hereckými kvalitami, postavou baletky a gracióznosťou modelky preslávila po celom svete. Mnohé módne fotografie, ktoré poprední vydavatelia uverejňujú v rôznych časopisoch, umožnili čitateľovi oceniť jej krásu. Svoj talent zas ukázala v 30 filmoch, vďaka ktorým sa preslávila.

Ako v reálnom živote, tak i pred kamerami, vyjadruje Diane svoj slobodomyseľný prístup k životu. Každé z jej vystúpení priťahuje pozornosť divákov, ktorí oceňujú najmä jej cit pre estetiku a módu. Ten sa odzrkadľuje vo výbere šperkov alebo módnych doplnkov. Vďaka ním Diane Kruger priťahuje stále pozornosť a vzbudzuje obdiv. Bez okolkov možno napísať, že je hviezdou, ktorá symbolizuje krásu, talent, eleganciu a sofistikovanosť.

Za štyri roky spolupráce s Jaeger-LeCoultre, sa zvýšila prestíž známej hodinárskej firmy. Jej predstavitelia vyjadrili potešenie z toho, že môžu sledovať špičkové hodinky, ktoré pochádzajú z ich kreatívnych dielní, na rukách filmových hviezd na najprestížnejších miestach vo svete, vrátane slávneho benátskeho Medzinárodného filmového festivalu. Okrem toho, že je akousi múzou Jaeger-LeCoultre, sa stal veľvyslankyňou tejto značky.

CALVERA                                                          Photos: Image.net

www.jaeger-lecoultre.com