Autentické príbehy, nadčasové témy

IEM VLASTNÍ UNIKÁT V EURÓPE: ŠPIČKOVÝ LASER M22

0

Do Inštitútu estetickej medicíny v Pezinku v týchto dňoch dorazil špičkový laser Lumenis M22. Klinika krásy, ktorú vedie lekárka Alena Pallová, sa ním môže pochváliť ako prvá v Európe.

Oproti iným laserom tohto typu vyniká nielen rýchlosťou použitia, ale aj viditeľnosťou výsledkov. Kým boli pacienti kvôli podobným zákrokom vylúčení na týždeň zo spoločenského života, vďaka Lumenis M22 sa táto doba skráti na dva dni. „Laser predstavili len v novembri na veľtrhu vo Frankfurte a my sa veľmi tešíme, že ho môžeme tak rýchlo využívať aj u nás. Je to totiž skutočne výnimočný laser, vďaka ktorému sa pokožka na rozdiel od ostatných prístrojov obmieňa iba dva dni a na tretí už pacienti môžu nastúpiť do práce,“ vysvetľuje Alena Pallová.

Laser Lumenis, ktorého účinok pretrvá až rok, si už stihli vyskúšať celebrity ako Zuzka Haasová, Veronika Husárová, Michaela Čobejová či Peter Kočiš. „Po ošetrení sa cítim fantasticky a obrovskou výhodou je, že efekt lasera vydrží tak dlho. To je pri mojom zaneprázdnenom životnom štýle veľkým plus,“ hovorí Miška Čobejová. „Do IEM chodievam pravidelne a môžem potvrdiť, že Lumenis je rovnako ako jej ostatné služby špičkový. Účinok bol v podstate okamžitý a veľmi výrazný,“ dodáva Veronika Husárová, ktorá ošetrenie podstúpila, aby sa zbavila jazvy na brade.

Lumenis M22 predstavuje multi-aplikačnú platformu pre ošetrenie pokožky a depilácii a podľa 80 klinických štúdií zaručuje lepšie výsledky. Stroj spája technológiu 3 modulov v jednej platforme, čo zabezpečuje jeho multifunkčnosť, rýchlosť a účinnosť. Laser dokáže ošetriť viac než 30 rozličných diagnóz. Jednoducho si poradí s jazvami po akné, jazvami po chirurgických zákrokoch, dyschrómiou, melazmou, vyhladením pokožky, strií či vrások.


O  Inštitúte estetickej medicíny:

Inštitút estetickej medicíny je luxusné medicínske zariadenie poskytujúce komplexný servis v oblasti krásy a zdravia. Inštitút sídliaci v Pezinku vykonáva široké spektrum zákrokov z oblasti plastickej chirurgie, cievnej dermatológie, korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie a redukcie hmotnosti. Ponuku dopĺňa medical spa a beauty salón. Zákroky zabezpečuje skúsený tím lekárov a zdravotníckeho personálu vedený Alenou Pallovou, ktorý využíva najmodernejšie technické vybavenie. O kvalitách služieb IEM sa presvedčilo už mnoho známych osobností zo sveta šoubiznisu.

Words & Photos: Kharisma

www.iem.sk