Autentické príbehy, nadčasové témy

Jaeger-LeCoultre v iPhone

0

Jaeger-LeCoultre, značka exkluzívnych a superluxusných hodiniek, prináša v spolupráci s renomovanou značkou mobilných telefónov iPhone výnimočný produkt – aplikáciu, ktorá vám umožní dokonale preskúmať tajomstvá hodinárskych skvostov od Jaeger-LeCoultre v online prostredí mobilného internetu.

Online prehliadka

Tvorcom aplikácie je uznávaná marketingová agentúra Phonevalley, ktorá je svetovým lídrom v oblasti reklamy na mobilné telefóny. Výsledok  práce jej odborníkov a zástupcov Jaeger-LeCoultre je v online prostredí viditeľný pre každého majiteľa iPhonu už od 2. októbra.

Vrátane slovníka

Aplikácia Jaeger-LeCoultre v iPhone vám umožní dokonale a do detailov spoznať svet ikonických modelov – počnúc Reverso Squadra cez Reverso Gyrotourbillon 2 a Master Compressor Diving Pro Geographic. V ponuke sú tiež desiatky ďalších modelov. Cez virtuálne oko aplikácie si môžete dokonale prezrieť postup výroby jednotlivých modelov. Doplnkom je aj výkladový hodinársky slovník. Ten vysvetľuje celý rad odborných pojmov.


Ako postupovať?

V prípade, ak vlastníte iPhone, kliknite v menu na ikonku „App Store“. Stlačte tlačidlo „vyhľadávanie“ v spodnej časti displeja. Následne vpíšte slovo „Jaeger“ a vyberte z ponuky voľbu aplikácie „Jaeger-LeCoultre“. Stlačte „Free“ a „download“. Potom už ostáva jediné – vložiť vaše heslo z účtu iTunes Store. Po rýchlej a jednoduchej inštalácii kliknite na ikonku „Jaeger-LeC.“, čím spustíte samotnú aplikáciu. Download je možný tiež priamo z online obchodu iTunes App Store.


História

Bez geniálnych schopností nemôžete siahnuť na pozíciu svetovej jednotky. O tom vie svoje aj Jaeger-LeCoultre, spoločnosť, ktorá sa pohybuje na vrchole už 175 rokov.  Jeden z najvýraznejších hráčov v histórii produkcie hodiniek oslavuje v tomto roku 175. výročie svojho vzniku. „Grande Maison“ vo Valée de Joux využíva túto príležitosť, aby pokračoval v písaní novodobej knihy úspechov. Fabrika sa môže pochváliť radou najkvalitnejších hodiniek, plných superlatívov a legendárnych modelov  – akými sú Reverso, Duoplan, Master Control, Memovox Polaris, Gyrotourbillon a Atmos.

V roku 2008 okolo 1000 odborníkov – vo viac ako 40 hodinárskych profesiách – pokračuje v ceste ďalšieho rozvoja, aby tak vzdali hold zakladateľom spoločnosti, vytvorením nových majstrovských kúskov v harmónii s veľkými „hodinárskymi“ tradíciami. Jaeger-LeCoultre čaká budovanie novej prevádzky na ploche 9 000 štvorcových metrov.

Jakub Steiner                                Photos: Jaeger-LeCoultre Press

www.jaeger-lecoultre.com