Autentické príbehy, nadčasové témy

Oslávte Vianoce v čiernobielom štýle Lamborghini

0

Pokiaľ ste sa rozhodli oslavovať Vianoce a počas pokoja a pohody budete postrádať rýchlosť, potom najlepším riešením, ako si zrýchliť vianočný čas, predstavuje práve táto kombinácia farieb. Práve tieto odtiene charakterizujú posledný model automobilky Lamborghini – Gallardo LP 560-4.

Talianska automobilka Lamborghini predstavila model Gallardo LP 560-4, ktorý je schopný vyvinúť rýchlosť 325 km/h. Aby ste ostali v kontakte s úžasnou rýchlosťou aj počas Vianoc, pripravte si originálny darček v podobe kolekcie štýlových hračiek v charakteristickej farbe nového aktuálneho modelu Galardo – bielej a čiernej. Celá kolekcia obsahuje tri hračky v ľahkej keramickej krabičke, ktoré sú dostupné v odtieni čiernej – Nero Noctis a bielej Mono Cerus. Oba odtiene je možné objednať aj pri Gallarde LP 560-4. Okrem hračiek si môžete objednať aj sviečky v dvoch farebných variáciách a vankúšiky v dvoch farbách s vyšitým logom Lamborghini, ktoré vkusne  dopĺňajú kolekciu.

Aby ste si ešte zvýšili čaro Vianoc, tak pre mladších fanúšikov Lamborghini pripravilo zaujímavého  polárneho bieleho medveďa, ktorý je oblečený v športovom čiernom tričku s logom Lamborghini. Pre doplnenie a zvýraznenie jedinečnej kombinácie bielej a čiernej obsahuje vianočná kolekcia aj také produkty, akými sú vianočné gule, kalendáre, vianočné pozdravy, ktoré sú k dispozícii na objednávku. Aby ste skompletizovali bohatú ponuku pier, ceruziek, tričiek, svetríkov a čapíc, či exkluzívnej batožiny, stačí navštíviť online shop.

Ceny
Box-set troch hračiek: 56 Eur (cena bez dane)
Box-set dvoch hračiek: 44 Eur (cena bez dane)
Vankúš: 32 Eur (cena bez dane)
Polárny medveď veľký: 26 Eur (cena bez dane)
Polárny medveď malý: 44 Eur (cena bez dane)

Ponuka Kolekcie Lamborghini je dostupná u všetkých dílerov vozidiel tejto značky, alebo na http://store.lamborghini.com.

NIPOS      Photos: Lamborghini Press

www.lamborghini.it