Autentické príbehy, nadčasové témy

Talianske Alpy v poľských Krkonošiach? Toto miesto vás dostane

- Reklama -

Presvedčíme vás, že existuje ideálna dovolenka. Na horách, s bazénom, wellnessom, saunou, ohromnými výhľadmi a vynikajúcou kuchyňou. Na jednom mieste zažijete v každom ročnom období skvelé chvíle. Presvedčte sa sami…

Boli ste už v českých Krkonošiach? Ale čo tak tie poľské? Určite stoja za to! Dnes sa vyberieme s Amazing Places opäť za zážitkami k našim susedom. Stačí si zadať do navigácie poľský variant „Karkonosze“ a k tomu pridajte ešte heslo „Karpacz“. Čakajú vás tu staré známe majestátne hory aj cenný národný park so svojou jedinečnou prírodou. A tie zážitky…tie budú na nezaplatenie.

Nádherné miesto, luxusný hotel

Nám učaroval Tremonti Hotel Karpacz. Vďaka svojej polohe je hotel skvelým východiskovým bodom pre túry aj menej náročné potulky národným parkom, ale aj pre všetky ostatné horské aktivity, takže podľa sezóny si nezabudnite pribaliť bicykel, lyže alebo skialp.

Jedinečný dizajn a komfort vás dostane

Kúsok Talianska v Poľsku

Niečím pripomína aj taliansky štýl, ktorý pocítite najmä v interiéroch, ale rovnako i v hotelovej kuchyni. Gastronómia je tu na vysokej úrovni, určite vám tu bude chutiť. Súčasťou hotelového komplexu sú aj pôvodné historické budovy, kde sa vďaka citlivej rekonštrukcii podarilo vyčarovať štýlové a útulné izby. Ak zatúžite po relaxe, shcovajte sa v intímnom priestore “Grotta SPA” a doprajte si napríklad obľúbenú autorskú masáž Tremonti a hýčkanie tou najlepšou kozmetikou značky Dr Joseph alebo Codage.

Čo hovoríte na dnešný tip? Páči sa vám?

Pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: Amazing Places

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -