Autentické príbehy, nadčasové témy

TOP SECRET opäť zapôsobila

0

Provokatívna módna prehliadka TOP SECRET zahájila tohtoročnú módnu sezónu a odhalila tie najtajnejšie dámske tajomstvá. Včera si mohli šťastlivci pozrieť prestížnu show v kongresovej sále hotela Hilton Prague.

Okrem najpôsobivejších efektov, projekcií a scénických prvkov, návštevníkov určite najviac zaujali modely z dielne slovenského módneho návrhára Marcela Holubca. Inšpiráciu pre tieto modely  tvorca našiel na hriešnom a koketnom dvore francúzskych kráľov, v elegancii a luxuse haute couture, či vo francúzskej módnej revolúcii Coco Chanel a Jeana Paula Gaultiera. Návštevníci si určite vychutnali pohľad na princezné i provokatívne kokety, skutočné dámy a aj kabaretné tanečnice. To všetko v podaní českých miss a ďalších top modeliek.

Celá scéna sa menila spolu s predvádzanými modelmi. Organizátorom známej šou je spoločnosť JVS GROUP, ktorá pre tento event vždy pozýva najzaujímavejšie osobnosti z oblasti showbizu.
Módnu prehliadku moderoval známy český moderátor Leoš Mareš.

TOP SECRET patrí v posledných rokoch k najprestížnejším módnym prehliadkam v Českej republike a je porovnateľná s najväčšími svetovými módnymi udalosťami, a to kvalitou modeliek a predvádzaných modelov, i technickým zázemím a výpravnosťou celej scény.

NIPOS                                                                          Photos: ISIFA

www.jvsgroup.cz