Autentické príbehy, nadčasové témy

Triumfálny návrat pola do Hurlingham Parku

0

Svetová séria pola sa po ročnej prestávke vracia do centra hlavného mesta Veľkej Británie – Londýna. Osem tímov z celého sveta opäť privedie fanúšikov tejto vznešenej hry do varu. Event MINT Polo v parku vždy sprevádza noblesa a luxus.

Vybraní hostia, ktorí navštívia túto veľkú polo udalosť budú môcť počas prestávok medzi hrami užívať v luxusne vybavených stanoch, ktoré vo svojich útrobách ponúkajú množstvo prekvapení. Stačí len vojsť, nechať sa rozmaznávať dúškom šampanského Veuve Clicquot a sledovať zápolenia odvážnych hráčov na polo ponych. O záujme návštevníkov nie je potrebné presviedčať, pretože v tomto roku sa do predaja dostalo 32 000 vstupeniek, o ktoré bol mimoriadny záujem. Tento víkend si tak bude polo hrať pred mimoriadne veľkou diváckou kulisou v Hurlingham Parku.

Domáci Londýnčania určite budú fandiť londýnskemu tímu, pretože bude obhajovať minuloročné historické víťazstvo. MINT Polo v parku predstavuje nový štýl, ktorého cieľom je priblížiť sa k divákom a vytvoriť priateľské prostredie. Prostredníctvom zaujímavých zápolení na trávnatom ihrisku, kde hráči na koňoch zvládajú bravúrne situácie a popri tom sa snažia pomocou špeciálnych palíc dostať loptu do súperovej bránky, prezentuje kráľovskú hru širokej diváckej kulise, a tým sa, samozrejme, zvyšuje jej popularita.

V tomto roku bude turnaj ešte atraktívnejší, pretože sa zúčastňuje klasicky osem tímov, ale s tým, že na každej strane bude musieť vypadnúť jeden hráč a tak v jednom družstve si zahrajú len traja hráči. Týmto krokom chcú organizátori zvýšiť rýchlosť hry a tiež jej atraktivitu.
Tak sa nechajme pohladiť pohľadom na úvodné, slávnostné okamihy tohto eventu.

NIPOS                                                       Photos: Image.net

www.polointheparklondon.com