Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Vieme, na akých pneumatikách jazdí “Auto roka 2024”

- Reklama -

Spoločnosť Continental získala ocenenie Dodávateľ roka 2024 za vozidlo Mercedes-Benz triedy E. Tohtoročný víťaz, Mercedes-Benz triedy E, jazdí na pneumatikách Continental EcoContact 6, ktoré prispievajú k ekologickej prevádzke vozidla.

Združenie automobilového priemyslu vyhlásilo víťazov 28. ročníka ankety Auto roka 2024. Tentoraz získal hlavnú cenu Mercedes-Benz triedy E. Automobil si svoje miesto na vrchole vyslúžil vďaka zmyslu pre každý detail, za čo vďačí svojim dodávateľom, medzi ktorých tradične patrí spoločnosť Continental Barum. 

Spoločnosť dodala pre tohtoročné vozidlá pneumatiky EcoContact 6 v rozmeroch 245/35 R21 FR 96 Y XL a 275/30 R21 FR 98 Y XL, ktoré prispievajú k vynikajúcim jazdným vlastnostiam a bezpečnosti na ceste. 

“Sme hrdí na to, že sme opäť uspeli ako Dodávateľ roka 2024. Pneumatiky sú jediným kontaktným bodom medzi vozidlom a vozovkou, a preto majú zásadný význam pre správanie vozidla pri jazde. Všetky naše pneumatiky sú navrhnuté tak, aby spĺňali výkonnostné a bezpečnostné požiadavky. Okrem toho bol rad EcoContact 6 vyvinutý s dôrazom na zníženie valivého odporu, a tým aj spotreby paliva, čo následne znamená zníženie emisií CO2,” uviedla Magda Nagyová, riaditeľka marketingu spoločnosti Continental Barum s.r.o.

Medzi kľúčové vlastnosti a technológie spojené s pneumatikou Continental EcoContact 6 patrí dezén, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval vynikajúcu priľnavosť a stabilitu v rôznych poveternostných podmienkach. Patrí sem aj účinný odvod vody z povrchu pneumatiky, ktorý znižuje riziko vzniku aquaplaningu a zlepšuje ovládateľnosť na mokrej vozovke. Nesmieme zabudnúť ani na inovatívnu zmes Green Chili 2.0, ktorú spoločnosť Continental používa na zníženie opotrebovania počas celého životného cyklu pneumatiky. Vďaka tomu pneumatiky ponúkajú vyšší kilometrový výkon.

Vďaka týmto vlastnostiam je pneumatika Continental EcoContact 6 obľúbenou voľbou pre vodičov, ktorí chcú spojiť výkon, ekologickú udržateľnosť a bezpečnosť jazdy.

Pneumatiky sú kľúčovým prvkom vozidla, preto sa spoločnosť Continental snaží zabezpečiť, aby poskytovali vynikajúce brzdenie, maximálnu bezpečnosť a bezstarostnú radosť z jazdy.

-Tlačová správa-

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -