Hľadať

Luxusné zvádzanie z Milána

Luxusnú značku spodnej bielizne Porzia T založila v septembri 2008 mladá talentovaná módna návrhárka Paola Tessariol, ktorá sa po dlhej profesionálnej skúsenosti v niekoľkých, najprestížnejších, talianskych módnych domoch rozhodla uskutočniť svoj jedinečný projekt novej koncepcie sveta dámskej spodnej bielizne. Nové meno na nebi „lingerie“ charakterizuje kombinácia najjemnejších materiálov s nadčasovým luxusným dizajnom.

Kolekcia spodnej bielizne a doplnkov je inšpirovaná zmyselnou Porziou, známou postavou z diela Kupec Benátsky od Williama Shakespeara, ktorej práve dizajnérka venovala svoju líniu spodnej bielizne, aby reprezentovala ženský svet tých čias svojou krásou, vznešenosťou, vášňou a hrdosťou.

Porzia T predstavuje svet luxusného zvádzania. Nechajte sa i vy zviesť luxusom jednotlivých kúskov určených pre rozmaznávanie ženských zmyslov a potešenie, napĺňajúc ich túžbu zvádzať nosením drahocenných a jemných látok, vítajúc ich tým v dimenzii sofistikovanej intimity, osobného a zmyselného zákutia, kde sa luxus stane každodenným potešením.

Jedinečná kvalita vybraných materiálov je zvýraznená výnimočnou kvalitou ručnej práce, majstrovstvom krajčírskeho umenia aplikovaného do oblasti dámskej bielizne, a prepracovanosťou sofistikovaného dizajnu, kde nejde len o módu a eleganciu, ale predovšetkým o jedinečné kúsky umenia, reprezentujúce najvytríbenejší taliansky štýl elegancie.

Kolekcia PRIVATA je prvou kolekciou navrhnutou Paolou Tessariol. Sama módna návrhárka ju opisuje so slovami: „Sny, emócie a jedinečnosť intímnej chvíle. Hra zvádzania, kde sú kľúčovým elementom hodvábny satén, kontrastné tóny bielej, ružovej a čiernej, doplnené trblietajúcimi sa krištáľmi aplikovanými ako drobné kvapky rosy na jednotlivé kúsky bielizne.“

Navyše pre prívrženkyne naozaj sofistikovaného spôsobu zvádzania značka Porzia T vytvorila rafinovaný „balíček potešenia“ obsahujúci putá, stuhy, ktoré možno nosiť ako náhrdelník, či čelenku do vlasov, ale tiež ako podväzkový pás a saténovú vyšívanú masku na oči. Doplnením tejto jedinečnej kolekcie sú jemné a delikátne rukavičky, ako ďalší z dôležitých elementov luxusného ženského zvádzania.

Michaela Fuleková                                    Photos: Porzia T Press

www.porziat.it

Mohlo by sa Vám páčiť