Hľadať

Premietnite si letné radovánky kdekoľvek

Blíži sa obdobie dovoleniek, oddychu a vzácnych momentov s najbližšími. Ak si chcete tieto momenty uchovať a neustále premietať, kamera Sony PJ740 je na to ako stvorená. Špičkovú kvalitu záznamu v akýchkoľvek svetelných podmienkach zaručuje snímač EXMOR R. Procesor BIONZ zase zvláda Full HD s 50 snímkami za sekundu, takže bude vaša dovolenka pripomínať hollywoodsky trhák. Snímanie uľahčuje optická stabilizácia obrazu Steady Shot, elektronický hľadáčik pre lepšiu kompozíciu a 10-násobné optické priblíženie. A ako bonus je možné premietnuť si zážitky z letných ciest okamžite a na akúkoľvek stenu s obrazom veľkým až jeden meter.


Dokonale ostrá letná dovolenka

Sony HDR-PJ740 umožňuje snímanie Full HD videa v režime 1920 x 1080 pri 50 snímkach za sekundu a fotografie v rozlíšení až 24,1 MPx Taktiež ponúka technológie CinemaTone Gamma a CinemaTone Color, ktoré umožnia aj začínajúcim kameramanom vytvoriť filmy s príjemným filmovým vzhľadom. Srdcom zariadenia je citlivý snímač Exmor R CMOS, ktorý sa stará o kvalitu snímania aj pri zlých svetelných podmienkach a prirodzene potláča šum. 26 mm objektív zabezpečuje širokouhlé snímanie, ktoré je ideálne na skupinové a panoramatické zábery. Nadšencov určite poteší elektronický hľadáčik, ktorý umožňuje snímanie v jasnom slnečnom svetle, lepšiu kompozíciu záberov a poskytuje ideálne podmienky pre kreatívne duše. Ak nemáte s natáčaním žiadne skúsenosti, nemusíte mať obavy. Kamera obsahuje inteligentný automatický režim, ktorý automaticky upravuje nastavenia pre čo najlepšie výsledky. Navyše ponúka PJ740ka aj unikátnu optickú stabilizáciu obrazu Optical SteadyShot, ktorá zabezpečí až trinásť násobne stabilnejší obraz a ochranu pred otrasmi. Vaše fotky a videá už nič nevyvedie z miery.


Podeľte sa o svoje zábery kdekoľvek a kedykoľvek

Sony HDR-PJ740 obsahuje zabudovaný projektor, prostredníctvom ktorého môžete videá a fotky prezentovať  priateľom a známym bez nutnosti zapínať televíziu alebo počítač. Premietanie je možné na akejkoľvek rovnej stene, pričom uhlopriečka obrazu dosahuje maximálnu veľkosť až jeden meter. O kvalitný zvuk sa stará stereofónny reproduktor so zosilňovačom a technológiou S-Master, ktorý zaručí jasný a prirodzený zvuk. Ak by ste sa predsa len rozhodli pre pripojenie televízora, je pripravený výstup HDMI. Ten umožňuje priame prepojenie, rýchly dátový tok a podporu vysokého rozlíšenia. Sony HDR-PJ740VE je ako stvorená pre letné dovolenky, kde môžete pozerať natočené video aj bez nutnosti televízora. Kamera Sony HDR-PJ740 je na Slovensku dostupná od mája 2012 za cenu 1429,99 EUR.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk

Mohlo by sa Vám páčiť