Hľadať

Puma Golf v čiernej a bielej

Puma Golf v čiernej a bielej

V roku 2007 to bolo zlato, v roku 2008 chróm a v roku 2009 je PUMA® Golf zas o jamku ďalej. Špeciálna golfová kolekcia PUMA jeseň/zima 2009 prichádza s výraznou kombináciou perleťovej čiernej a bielej farby. Klasicky jednoduchá kolekcia vyznáva štýl „víťaz berie všetko.“

Na greene i mimo neho sa čierna stretáva s bielou

Použitie kontrastných čiernych a bielych prvkov všetkých súčastí vybavenia dáva novej kolekcii nádych elegancie a luxusu. S pomocou použitých kvalitných textílií a rafinovaných detailov PUMA Golf ponúka najlepšie a najvšestrannejšie produkty na golfové ihrisko, ale aj mimo neho. Vďaka kombinácii textúry, povrchovej úpravy a matných a lesklých materiálov, pôsobí každý produkt rovnako dobre v rôznych situáciách.


Kľúčové produkty kolekcie jeseň/zima 2009

Na golfovom ihrisku hrá úlohu rýchlosť a šikovnosť. Obuv Swing Crown obsahuje nielen všetky výhody pôvodného swingového štýlu, vrátane technológie Smart Quill pre maximálny ťah, pohodlie a pocit ľahkosti, ale pridáva ešte ďalšiu výhodu v podobe syntetické kože powercage. Zvýšená ochrana klenby nohy vám dodá švih, ale vďaka ladnému, minimalistickému designu o tom skoro nebudete vedieť. Súperom môžete kľudne tvrdiť, že máte jednoducho čarovné nohy.

Budete si priasť ako mača a hrať ako lev. Obuv Pin Cat znamená štýl a komfort. Tradičná golfová obuv zaznamenala malé zmeny – od skrytých sťahovacích očiek po švíky z bio materiálov a prešívanú podšívku. Dizajnérska perforácia na špičke a kombinácia kockovaných a perforovaných detailov opätku ideálne dopĺňajú neoklasický vzhľad topánky.

PUMA® je jednou z popredných svetových sportlifestylových spoločností, ktorá navrhuje a vyvíja obuv, odevy a doplnky. Vo svojej činnosti sa snaží pomáhať svetu podporou mieru, tvorivého ducha podľa metodológie SAFE. Vo svojich rozhodnutiach a konaní sa riadi hodnotami spravodlivosti, poctivosti a pozitívneho a tvorivého myslenia. PUMA začína športom a končí módou. Jej funkčné a lifestylové produkty spadajú do kategórií, ako je futbal, beh, motoršport, golf a jachting. Značka Black je výsledkom partnerskej spolupráce s uznávanými návrhármi, ako sú Alexander McQueen, Yasuhiro Mihara a Sergio Rossi. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Tretorn a Hussein Chalayan. Spoločnost PUMA, ktorá bola založená v roku 1948, dodáva svoje výrobky do viac než 120 štátov, zamestnáva viac než 9000 ľudí na celom svete a sídli v nemeckom Herzogenaurachu, ale aj v Bostone, Londýne a Hong Kongu.

Words & Photos: 2 media.cz

www.puma.com

http://golf.puma.com

Mohlo by sa Vám páčiť