Hľadať

Salvador Dalí Little Kiss Cherry

Nová dámska vôňa značky Salvador Dalí, LITTLE KISS CHERRY, oslavuje svieže, voňavé, jarné dni prežiarené slnkom. Je ako náhly príchod jari.

Evokuje obdobie jabloňových a čerešňových kvetov, takých ľahučkých a jemných, že ich odnesie aj mierny vánok. Zdrojom inšpirácie vône je príjemný, harmonický obraz záhrady plnej rozkvitnutých čerešňových stromov.

LITTLE KISS CHERRY je jemná, osviežujúca vôňa s príjemne ženskou zmyselnosťou a nezvyčajným pikantným podtónom. Očarujúcim spôsobom interpretuje kvitnúcu mladosť, nezbednú, nevinnú a tiež odvážnu a drzú ženskosť.
Rodina vôní: kvetinová – citrusová – drevitá.
Tvorkyňa vône: Emilie Bouge zo spoločnosti Charabot.
Hlava
Vrchné tóny odrážajú rovnováhu odvážnych a jemných tónov. Tvorí ich citrusové yuzu, neviazaný, šťavnatý citrón a sladká dužina liči.
Srdce
Ľahké, vzdušné srdce je vytvorené z bielych kvetov. Čerešňový kvet prekypuje krásou a nádhernou jemnosťou, kamélia zdôrazňuje čistotu a jemnosť vône. Srdce napokon dotvára transparentné lekno.
Základ
Základ odhaľuje pravú podstatu vône, jej rafinovanosť a zmyselnosť. Kôra magnólie dodáva vôni prirodzenú eleganciu, zamatové pižmo prenikavú zvodnosť. O náznak luxusu vôňu napokon obohacuje ryžový prášok.
Na okamih zatvorte oči a dovoľte svojej predstavivosti putovať po voňavých stopách LITTLE KISS CHERRY…

Dizajn

Dizajn flakónu a vonkajšieho balenia vône LITTLE KISS CHERRY navrhol Mikael Carriau, mladý umelec, ktorý navrhol aj dizajn vône LITTLE KISS. Mikael nám obrazom rozkvitnutej jarnej záhrady ponúka svoju jedinečnú interpretáciu Dalího sveta:
„Pre mňa je čerešňový kvet dokonalým symbolom nevinnosti, je naplnený čistotou a štedrosťou. Reprezentuje bezstarostnosť i krásu. Je také nádherné, keď na jar zakvitnú čerešňové stromy – všetko sa prebúdza k životu! A aký nádherný pocit jemnosti a nežnosti ženy symbolizujú Dalího pery!“


Flakón

Transparentný valcovitý flakón má moderný, minimalistický tvar. Jeho uzáver je predĺžením flakónu, čo pôsobí čistým, jednoliatym dojmom.
Rovnako ako pri predchádzajúcich flakónoch vôní Salvador Dalí, ani na flakóne vône LITTLE KISS CHERRY nemôžu chýbať pery. Dalího pery vyjadrujú množstvo pocitov, ktoré sa spájajú s identitou značky. Sú vášnivé a vrúcne, našpúlené a zmyselné, nezbedné a drzé, surrealistické a abstraktné… Pri vôni LITTLE KISS CHERRY sú pery jemné, nežné a vášnivé, pričom ich obraz je umiestnený na čerešňovom kvete, symbole novej vône.

Zvolené farby sú svetlé, takže pôsobia sviežo a jarne. Lupienky kvetov majú žiarivý svetlomodrý odtieň a pery ležiace na kvetoch jemne lososový.

Farby a tvary sú v mierumilovnej harmónii: rozkvitnutá vetvička čerešne odkrýva čistú, radostnú a živú dušu mladistvej, sviežej a jemne zmyselnej vône.


Vonkajšie balenie

Dizajn vonkajšieho balenia využíva rovnaké prvky ako dizajn flakónu. Vetvička čerešne je umiestnená na pozadí rovnakého lososového odtieňa ako pery na flakóne. Strieborná dekorácia balenia dodáva vôni pôvabný, mladistvý a moderný vzhľad. Vonkajšie balenie vône má rovnaký strieborný odtieň ako všetky vône značky Salvador Dalí, vďaka čomu ich okamžite rozoznáte.

Sortiment

Toaletná voda         30 ml
Toaletná voda         50 ml
Toaletná voda       100 ml

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.parfums-salvadordali.com

Mohlo by sa Vám páčiť