Hľadať

VAIO série W: Web je vo vašich rukách

Surfovanie na pohovke pri sledovaní televízie, pokec a klebety v spálni, čítanie správ cestou do práce, sledovanie videoklipov na portáli YouTube s kamarátkami či facebook v kaviarni. To všetko so šarmantným a šikovným mini notebookom, ktorý vám umožní byť v kontakte so svetom kdekoľvek a kedykoľvek. Samozrejmosťou je aj batéria s výdržou viac ako 7 hodín. Taký pocit slobody ste ešte nezažili.

Vďaka notebooku VAIO série W si môžete vychutnať oddychové popoludnie, napríklad vo vašej záhrade alebo na balkóne, a zistiť čo práve robia vaši priatelia na druhej strane linky virtuálneho počítačového sveta. Dokonalá kompaktnosť a oblé kontúry tohto notebooku VAIO Mini z neho robia ideálneho spoločníka na cesty. Pripravte si deku, vankúš a malé občerstvenie, pohodlne sa usaďte a pripojte sa kdekoľvek vo vašej domácnosti. Úchvatný displej tohto notebooka vám ponúka úplne iný pohľad na svet web-stránok. Jeho displej totiž zobrazuje jasný obraz s nádhernými živými farbami, vďaka čomu si v plnej kráse môžete prezerať fotografie a video záznamy vašich priateľov či vaše vlastné diela.

Notebook VAIO Mini je vám vždy k dispozícii a je nádherným doplnkom každej miestnosti kamkoľvek ho umiestnite. Počať sledovania televízie alebo pri čítaní vášho obľúbeného časopisu sa vám už určite stalo, že ste si náhle potrebovali niečo dôležité vyhľadať na Internete, ale nechcelo sa vám vstať a prejsť k vášmu stolovému počítaču. S notebookom VAIO série W poruke môžete pohodlne sedieť na vašej pohovke a bez problémov vyhľadať potrebné informácie či videoklip na portáli YouTube. Aj napriek tomu, že displej má rozmer len 10,1 palca, vďaka jeho vysokému rozlíšeniu (1366 x 768) a širokouhlému pomeru strán 16:9 si môžete prehliadať vaše stránky bez potreby posúvania zobrazenia zo strany na stranu.

Zásluhou neprehliadnuteľného štýlu, mobility a prenosného puzdra v ladiacej farbe je tento notebook skvelým štýlovým módnym doplnkom, s ktorým môžete vyraziť prakticky kamkoľvek. Môžete sa s ním stretnúť s vašimi priateľmi vo vašej obľúbenej kaviarni, ak nie osobne, tak virtuálne prostredníctvom verejného prístupového miesta Hot Spot. Vďaka ideálne rozmiestneným klávesom s vynikajúcou odozvou môžete bez najmenšej námahy a pocitu únavy vašich prstov písať e-maily a okamžité správy. Tvarované opierky na ruky sú odolné voči škvrnám a odtlačkom prstov. Jemný a pritom mimoriadny vzhľad a sofistikovaný štýl notebooka VAIO Mini dotvára exkluzívny vzor Touchpadu, ktorý je príjemný nielen z vizuálnej stránky, ale aj na dotyk.

Na sklonku dňa si môžete notebook VAIO série W zobrať so sebou do vašej izby. Často sa totiž stáva, že ešte predtým ako sa uložíte do postele si potrebujete niečo zistiť – napríklad predpoveď počasia na nasledujúci deň. Zabudovaná web-kamera a mikrofón vám jednoducho sprístupnia video pokec kdekoľvek u vás doma. Preto určite oceníte, že si môžete užívať video pokec pohodlne vo vašej posteli, v kresle, či skrátka kdekoľvek bez toho, aby ste sa museli viazať na váš stolový počítač.

Tak načo čakať až do Vianoc! Doprajte si svojho šarmantného sprievodcu webom, ktorý je vyzbrojený procesorom Intel Atom N280, pevným diskom s kapacitou 250 GB, pamäťou RAM o veľkosti 1 GB a operačným systémom Windows 7 Starter.

Model                                      VPC – W12S1E
Procesor                                 Intel® AtomTM N280 (1,66 GHz)
OS                                            Operačný systém Windows® 7 Starter
Pamäť                                     1 GB
HDD                                         250 GB (Srial ATA)
Displej                                     10,1″ LCD displej typu X-black s LED technológiou,
                                                  rozlíšenie 1366 x 768
Hmotnosť a rozmery            1,34 kg, 179,6 mm (hĺbka) x 267,8 (šírka) x 32,4 (výška)
Ďalšie vlastnosti                    WLAN 802 11b/g/Draft-N, Bluetooth®, Web-kamera Motion  

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk

Mohlo by sa Vám páčiť