Autentické príbehy, nadčasové témy

Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette

0

Ukrýva v sebe vzácne kvality pôvodnej parfumovanej vody Jasmin Noir. Jasmin Noir Eau de Toilette, nová verzia originálnej dámskej vône Jasmin Noir, je určená ženám, ktoré milujú transparentné delikátne vône. Toaletná voda Jasmin Noir Eau de Toilette je ostatnou novinkou, ktorá stelesňuje prestížne hodnoty talianskeho výrobcu šperkov, značky Bvlgari.

Jasmin Noir Eau de Toilette v sebe ukrýva vzácne kvality pôvodnej parfumovanej vody Jasmin Noir, ale obohacujú ju sviežejšie, žiarivejšie tóny. Novú príťažlivosť zaručuje kvet lotosu, fascinujúca miazga, jazmínový absolút a biele pižmo.

Dvojica parfumérov, Carlos Benaim a Sophie Labbé, opäť dokázala vytvoriť bohatú kombináciu fascinujúcich kontrastov. Toaletnú vodu Jasmin Noir Eau de Toilette otvára stretnutie živých tónov miazgy s delikátnym lotosovým kvetom. Lotos – symbol ženskej čistoty a pôvabu, akoby čakal na svitanie, aby mohol svoju krásu vystaviť na obdiv slnečným lúčom. Jeho zvodná vôňa je poslom sviežosti a žiarivosti.

Duša vône Jasmin Noir Eau de Toilette vyžaruje diskrétne, avšak zmyselné tóny absolútu jazmínu Sambac. Neobvyklá kvalita jazmínu spočíva v jeho premenlivých tónoch: ráno vydáva jeho biely, transparentný kvet sviežu, delikátnu vôňu. Napoludnie začne uvoľňovať citrusové tóny pripomínajúce kvety pomarančovníka a večer vyžaruje zvodnú hrejivosť. V najnovšom diele Bvlgari jazmín odhaľuje svoj čistý osviežujúci charakter príznačný pre jeho ranné pôsobenie. Aj preto je táto vôňa mimoriadne príjemná a vhodná na každý deň. V závere ju dotvára podmanivosť bieleho pižma, ktoré pokožku obohacuje o neodolateľnú zmyselnosť.

Jasmin Noir Eau de Toilette sa predstaví v estetickom stvárnení vône Jasmin Noir, pričom dizajn flakónu zdokonaľujú kryštalické odrazy, ktoré zdôrazňujú čistý a delikátny charakter vône. Rafinované, žiarivé transparentné odrazy zdokonaľujú tak čierny podklad ako aj zlatý aplikátor vône a poukazujú na jej zvodný dualizmus. Emblematické dvojité logo BVLGARI-BVLGARI dodáva luxusný punc uzáveru flakónu aj vonkajšiemu baleniu vône.

Toaletná voda Jasmin Noir Eau de Toilette je dostupná vo verziách s 30 ml, 50 ml a 100 ml obsahom.

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.bulgari.com