Autentické príbehy, nadčasové témy

BVLGARI predstavuje – Jasmin Noir

0

Jasmin Noir, nová vôňa pre ženy od Bvlgari: rafinované a vzácne dielo, ktoré dokonale vyjadruje tradičné hodnoty prestíže a luxusu. Sofistikovaná a zvodná vôňa Jasmin Noir je najnovším prírastkom v kolekcii klasických vôní Bvlgari.

Otvára novú kapitolu vo svete príťažlivosti a kreativity, ponúka modernú interpretáciu jedného z najvzácnejších kvetov používaných v parfumérstve – jazmínu.

Jasmin Noir, alebo čierny jazmín, rozdúcha vašu predstavivosť. Snehobiely delikátny a drobný kvet v šere uvoľňuje teplé a zmyselné tóny, aby tak odhalil svoju hypnotizujúcu a záhadnú dušu. Jasmin Noir je originálnou interpretáciou tejto duality, transformuje vzácny a tajomný kvet do metafory. Jasmin Noir…kvet záhad.

Tak ako jemné nuansy jazmínových okvetných lístkov kontrastujú s celkovou intenzitou kvetu, žena, pre ktorú je Jasmin Noir určený, odhaľuje jemnú a zároveň zvodnú dušu. Vôňa Jasmin Noir je jej najcennejším tajomstvom: otvárajú ju živé, svieže tóny, ktoré sa rozvíjajú do príjemnej hrejivosti, aby odkryli fascinujúcu osobnosť.

Dvaja parfuméri, Carlos Benaim a Sophie Labbé, si zvolili dualizmus jazmínu, aby vytvorili neodolateľne odvážny parfum, v ktorom sa strieda svetlo a tieň, harmónia ľahkosti a sýtosti, čistoty a zmyselnosti.


Inšpirácia

Jasmin Noir je dielom dvojitej inšpirácie – muža a ženy, dielom naznačujúcim komplexný príťažlivý a zvodný charakter. Carlos Benaim a Sophie Labbé vytvorili vôňu, v ktorej sa kontrasty miešajú, až pokým sa nepremenia v zvodný dualizmus jazmínu. Jasmin Noir vás prenesie do kúzelnej atmosféry, kde hodnota všetkého spočíva vo vzájomnej opozícii.

Carlos Benaim dal vôni Jasmin Noir svetlé jazmínové srdce s kvetinovým a zvodným charakterom, ktorý je zmyselný a presvedčivý. „Jazmín je jedným z mojich obľúbených kvetov. Narodil som sa v Tangieri a tento malý kvietok rozvoňal celé moje detstvo. Vždy, keď ho cítim, vrátim sa späť do domu môjho starého otca. Bol tam tepaný železný plot, o ktorý sa omotával jazmín. Vydával takú vôňu, že som sa cítil takmer ako omámený“, hovorí Carlos Benaim a dodáva: „Pre Bvlgari som sa rozhodol spojiť jazmín s temnejšími tónmi vzácnych drevín.“

Sophie Labbé zase obohatila podstatu kvetu o dômyselné, zahaľujúce a zamatové tóny: „Naozaj sa mi páči tvoriť zamatové tóny, pretože vôňa sa stáva „hmatateľnou“, hladkou svojou textúrou a tiež pocitom, ktorý vyvoláva na pokožke. Keď som čierny jazmín ovoňala, rozhodla som sa rozvinúť kontrastné spojenie bielej a čiernej, dodať do vône niečo, čo by vytvorilo objem.“

Drevitá kvetinová vôňa Jasmin Noir vyjadruje zvodnú dualitu ženy, ktorá sa javí ako krehká, ale tiež okúzľujúca a zmyselná. Jej rozpoltenosť je zachytená v kreatívnej energii vône, ktorá na jednej strane vyjadruje všetku čistotu a jas jazmínu.
Vôňu otvárajú nežné kvietky gardénie a iskrivé tóny čerstvej živice, ktoré pôsobia prekvapivo a následne sladko vyblednú, aby mohla vyniknúť záhadná zmyselnosť jazmínu Sambac. V nečakanej kombinácii so zamatovým mandľovým akordom vytvára žiarivé a provokačné srdce vône: tajomstvo neodolateľného pokušenia. V závere vône sa rozplývajú zmyselné nuansy intenzívnych, hlbokých tónov vzácnych drevín spojených s hrejivými tónmi fazuliek tonky.

Jasmin Noir – jedinečné, neuveriteľne zvodné spojenie pre každý okamih dňa a noci.


Špecifikácia

Hlava: čerstvá živica, kvietky gardénie

Srdce: jazmín Sambac, zamatová mandľa

Základ: vzácne dreviny, fazuľky tonky, sladké drievko


Balenie

Impozantný flakón vône Jasmin Noir sa zhoduje s estetickými vlastnosťami, ktoré charakterizujú kolekciu klasických vôní. Elegancia vlnitých a geometrických tvarov je obohatená novými chromatickými variáciami, čo je nepochybný odkaz na štýl značky Bvlgari. Teplé, žiarivé zlato, symbol exkluzivity a bohatstva kontrastuje s čiernym odtieňom, ktorý odhaľuje intímnejšiu a záhadnejšiu stránku vône. Tento flakón v sebe zahŕňa esenciu ženskosti – jej nežné a zraniteľné vnútro a jej odvážnu zvodnú vonkajšiu stránku. Typické vygravírované dvojité logo Bvlgari Bvlgari zdobí uzáver flakónu, rovnako ako aj vonkajšie balenie.

Vôňa je dostupná vo verziách: 30 ml. 50 ml a 100 ml.

Jasmin Noir je doplnený o rafinovanú kúpeľovú líniu, ktorá spája zmyselné tóny vône s čistiacimi a ošetrujúcimi zložkami pre príjemné chvíle oddychu. Balenia prípravkov kúpeľovej línie charakterizuje príťažlivý dizajn a príznačné označenie dvojitým logom Bvlgari Bvlgari.

Kúpeľová línia zahŕňa kúpeľový a sprchový gél (200 ml) a telové mlieko (200 ml).

Reklamná kampaň

Modelka: Kate Moss
Fotografi: Mert Alas a Marcus Piggot
Štylista: George Cortina
Miesto: Ibiza

Kate Moss má na sebe exkluzívny náhrdelník z kolekcie High Jewellery Collection. Je to set s bielym zlatom a jedným diamantom v tvare hrušky (10,15 karátov), jedným diamantom s princezovým výbrusom (2, 64 karátov), diamantmi v tvare hrušky (25, 61 karátov), bagetovými diamantmi (10, 69 karátov) a husto vsádzanými diamantmi.

Čierny jazmín volá po spoznaní.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.bulgari.com