Autentické príbehy, nadčasové témy

BVLGARI predstavuje Omnia Green Jade

0

Bvlgari predstavuje novú dámsku vôňu Omnia Green Jade inšpirovanú eleganciou a čistotou nefritu.

Vzácny polodrahokam, zelený nefrit, je symbolom harmónie a príťažlivosti, evokuje nenútenú eleganciu mladej, modernej ženy, ktorá láka svojou nevinnosťou. Omnia Green Jade je svieža a žiarivá ako jarné ráno. Jej kvetinové tóny oslavujú krásu okamihu, pôvab pohybu a nežnosť jej nositeľky.

Z vône vyžaruje živá, spontánna zmyselnosť a ľahkosť. Vrchné tóny zaujmú prenikavosťou zelenej mandarínky a pramenitej vody. Srdce vône je odvážne a iskrivé, pohráva sa s nevinnosťou bielej pivónie, ovocnými akcentmi kvetov hrušky a bielou čistotou jazmínu. Jemné, žiarivé tóny základu umožňujú vyniknúť vábivej jemnosti pistácií, záhadným tónom bieleho dreva a tónom pižma.
„Pri tvorbe vône som mal na mysli jej farby, kombináciu zelených a bielych odtieňov a energiu tisícročia starého polodrahokamu, vzácneho symbolu dobra a krásy“, hovorí Alberto Morillas, tvorca vône. „Vôňu som vybudoval ako kaskádu bielych lupienkov a živej sviežosti v kombinácii so vzácnym a mystickým charakterom bieleho dreva a exotického pižma.“

Flakón vône Omnia Green Jade interpretuje symfóniu tónov vône a svojím oblým tvarom dopĺňa kolekciu vôní Omnia. Zelená farba flakónu, symbol obnovy energie, pripomína odtieň nefritu a zdôrazňuje živý, ženský charakter vône, kým transparentný povrch evokuje jej čistotu a jemnosť.

Omnia Green Jade je dostupná ako toaletná voda v 25 ml, 40 ml, 65 ml balení. Je doplnená elegantnou kúpeľovou líniou, ktorá obsahuje kúpeľový a sprchový gél (200 ml) a telové mlieko (200 ml).

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.bulgari.com