Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Čarovné Rakúsko: Chalupa na samote s výhľadom na hory

- Reklama -

Neďaleko štajerskej obce Bad Aussee, uprostred nekonečnej zelene, nájdete chalupu, ktorá trochu pripomína anglické vidiecke sídlo s čarovnou záhradou a výhľadmi na okolité kopce. Zelenú oázu tu dotvára kúpacie jazierko a množstvo krásnych zákutí.

Hostia majú na výber z troch spální, pričom každá má aj svoju vlastnú kúpeľňu. Vďaka tomu sa sem bez problémov zmestí aj veľká rodina alebo partia priateľov, a pritom budú mať všetci dostatok súkromia a miesta len pre seba.

Oceníte aj obývačku s otvoreným krbom, štýlovú knižnicu a množstvo spoločenských hier. Na prízemí si hostia oddýchnu aj v TV miestnosti či v saune s priamym vstupom do záhrady a k spomínanému jazierku.

V lete turistika, v zime zase lyžovačka! Je tu skvelá dostupnosť hneď dvoch lyžiarskych areálov Tauplitz a Loser, prípadne sa môžete vydať aj na ľadovec Dachstein.

Náš tip: Vyberte sa objavovať jazerá, tých je tu neúrekom. Neoľutujete!

Miesto pre tých, ktorí milujú prírodu

Začnite ráno trochu inak. Prejdite naboso po záhrade, užite si okolitý pokoj a všadeprítomnú zeleň alebo rovno skočte do jazierka. Vychutnajte si rannú šálku kávy na terase, pripravte si chutné raňajky a naplánujte si svoj deň. Alebo neplánujte, vezmite si dobrú knihu a nájdite si svoj kút na oddych, kde sa “zašijete”.

Nádherné výhľady, príjemné prostredie a interiéry.

Kúpacie jazierko si zamilujete. Rovnako ako terasu, kde si môžete užiť skoré rána a započúvať sa do toho absolútneho ticha!

Pripravila Martina Baumann

Zdroj fotografií: Amazing Places

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -