Autentické príbehy, nadčasové témy

Dvaja páni a hodinky

0

Dvaja páni a hodinky

Nosiť na ruke náramkové hodinky je bežnou vecou. Nosiť hodinky značky Breitling však určite bežné nie je. Breitling je hodinárskou legendou, smelo ho môžme označiť za „hodinársku Mona Lisu“. Sídlo švajčiarskej spoločnosti Breitling je v kantóne Jura. A to už viac ako dlhých sto rokov.

Počas otvorenia nového obchodného domu hodinárskej značky Breitling v Londýne mal tú česť slávnostne prestrihnúť pásku slávny hollywoodsky herec John Travolta. Ten je okrem sladkej „Pomády“ známy aj svojím vysoko pozitívnym vzťahom k lietaniu. Druhou ozdobou večera bol tiež elegán David Beckham. Na otvorení sa však objavili aj iné známe tváre.

Breitlingy boli síce pôvodne navrhnuté primárne pre letcov a ich potreby, v súčasnosti sú však absolútnou špičkou v segmente superluxusných náramkových hodiniek. Symbolom letectva sú však dodnes. Cena týchto skvostných hodinárskych kúskov sa začína rádovo na hladine niekoľkých tisícok dolárov. Portfólio značky Breitling tvoria 4 základné modelové rady: Navitimer, Windrider, Professional a Aeromarine.

Dnes ich milujú najznámejšie osobnosti športu, šoubizu či biznisu.

Dollpen media                                                                      Photos: ISIFA

www.breitling.com