Autentické príbehy, nadčasové témy

Ed Ludbrook ponúka stopercentný zásah

0

Ed Ludbrook, autor medzinárodných bestsellerov, prináša absolútnu istotu pre všetkých neistých, ktorí hľadajú úspech a istotu v neistom svete biznisu. Po prečítaní nových titulov 100%-ný úspech a 100%-tná istota hrozí podľa všetkého čitateľom toľko očakávané šťastie a naplnenie snov.

100%-ná istota

Prečo sieťový marketing znova zažíva vzostup a čo to znamená pre vás

Keď sa do sieťového marketingu zapoja noví ľudia, ich najväčší problém nie je motivácia, ale ISTOTA. Istota, že urobia a povedia to, čo je práve najvhodnejšie. Istota, že ľudia, ktorých zapoja, budú úspešní. Istota, že sami dosiahnu úspech.
S pomocou tejto knihy sa naučíte všetko čo potrebujete, aby ste zaručene úspech dosiahli. Aby ste mali nezlomnú istotu a 100%-nú šancu na úspech.

Dozviete sa:
· ako to, že uspieť môže naozaj každý
· ako si vybudovať 100%-nú istotu
· aký je jediný spôsob na dosiahnutie príjmov vedúceho
· čo sú tri zásadné podmienky  na získanie obrovského príjmu navyše

Formát: 145 x 207 mm
Väzba: mäkká
Cena: 7,99 EUR
Počet strán: 128
ISBN: 978-80-8109-155-1


100%-ný úspech

Stručný a jednoduchý sprievodca na ceste k zaručenému úspechu v sieťovom marketingu

Vzorec úspechu, vďaka ktorému môže obyčajný človek zarobiť neobyčajné množstvo peňazí, je jednoduchý: musítebyť v správnom odvetví, v správnom čase a so správnym podnikaním. Pred viac než desiatimi rokmi napísal Ed Ludbrook knihu, ktorá poskytla prvej generácii ľudí v sieťovom marketingu informácie o fáze rastu a možnostiach jeho prudkého rozvoja. Z tejto knihy sa predalo viac než milión kópií v dvadsiatich jazykoch.

Dozviete sa:
· ako si všimnúť odvetvie, ktoré bude rásť
· fakty o minulosti, prítomnosti a budúcnosti sieťového marketingu
· ako si vybrať tú správnu spoločnosť a ako zaručiť váš úspech
· fakty a mýty o pyramídovom predaji

Formát: 145 x 207 mm
Väzba: mäkká
Cena: 7,99 EUR
Počet strán: 144
ISBN: 978-80-8109-156-8

Ed Ludbrook je celosvetovo uznávaným odborníkom a koučom v oblasti sieťového marketingu. Jeho kníh a nahrávok, preložených do dvadsiatich jazykov, sa predalo viac než dva milióny. Ed je tiež predsedom 100% Success Institute (www.100percent-institute.com), ktorý je svetovým lídrom v tréningoch zameraných na získanie spôsobilosti v sieťovom predaji. Jeho internetový televízny program môžete nájsť na www.100percentsuccess.tv

Words & Photos: Eastone Books

www.eastonebooks.com