Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Návrat k prírode a tri tipy na super glamping v ČR

- Reklama -

Obľúbený, netradičný, zážitkový a so správnou dávkou luxusu. Správne, reč je o glampingu. Dnes vyrazíme k našim českým susedom, pretože sme tam objavili tri skvelé tipy, ako stráviť príjemný oddych v lone prírody. Vypnite mobil, zbaľte si len to najnevyhnutnejšie a vyrazte za dobrodružstvom!

Glamping Valašsko a Beskydy ako na dlani

Kde oko dovidí je len zeleň a v diaľke počuť zvuky lesa. Výnimočná maringotka poskytuje útočisko a komfort – od tečúcej vody až po vaňu, plne vybavenú kuchyňu a príjemnú spálňu. Na terase si vychutnáte rannú kávu a v lesnom wellnesse oddýchne telo i myseľ. A nezabudnime na raňajky – košík s kváskovým chlebom, miestnymi frgálmi, bio šťavy, domáce nátierky, dobrú chuť a dobré ráno!

Chatk_A a úchvatný západ slnka

Úžasné ubytovanie v nádhernom prostredí Českého Švajčiarska je vybavené na najvyššej úrovni. Prešlo skutočne citlivou rekonštrukciou a dnes v sebe skrýva nádherný dizajn, kvalitné materiály a všetko potrebné na oddych pre dvoch. Kúpeľňa, kuchyňa, krb, terasa s kútikom na grilovanie, pohodlné spanie a v noci obloha plná hviezd. V lete určite oceníte prírodné kúpalisko, ktoré sa nachádza priamo nad chatkou.

KeepCalm Treehouse. Započúvajte sa do zvukov prírody

Schovajte sa v korunách vysokých dubov a započúvajte sa do šumenia lístia. A síce je toto ubytovanie bez elektriny či wifi, nechýba mu skutočne nič. Na ohni si opečiete špekáčiky, vychutnáte si čerstvo namletú kávu z Etiópie, Ghany a ďalších častí sveta a pokojne si požičajte nejakú knihu, ktorých je tu viac než dosť. Po večeroch si vyberte niektorú spoločenskú hru, cez deň vytiahnite stojan na maľovanie a popustite uzdu vašej kreativite a fantázii.

Tipy pripravila Martina Baumann, zdroj foto: AMAZING PLACES

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -