Autentické príbehy, nadčasové témy

Ivana Dvorščáková je novou kráľovnou golfu

0
Ivana Dvorščáková je novou kráľovnou golfu

Súťaž Queen of Golf má úspešne za sebou už tretí ročník. Ten sa konal v nádhernom prostredí golfového klubu Penati Golf Club v Senici, kde si 12 krásnych finalistiek zahralo spolu s golfovými hráčmi turnaj Texas Scramble Queen of Golf 2016. Golfistom k dobrej nálade a k zážitku z hry prialo aj počasie, ktoré na posledný septembrový deň vyšlo ukážkovo. Na golfovom turnaji si okrem 12stich finalistiek zahrali golf aj známe golfistky moderátorka Kristína Kormútová, moderátorka Didiana Dianová a profi golfistka Zuzana Kamasová. Veď hlavnou myšlienkou projektu Queen of Golf je dostať na green a ku golfu najmä ženy.

Po golfom turnaji sa vo večerných hodinách konal galavečer a finále o najkrajšiu golfistku roku, ktorou sa tento rok stala Ivana Dvorščáková, ambiciózna a komunikatívna, 21 ročná mladá dáma so Šarišských Michalian. Ivana je neustále pozitívne naladená a s úsmevom na perách. Niet divu, že medzi jej záľuby patria adrenalínové športy, zábava a spoznávanie nových ľudí, jedla, kultúr a tradícií. Vďaka modelingu navštívila krajiny ako je Japonsko, India a Taliansko.


Ivana si okrem šerpy a titulu Queen of Golf 2016, odniesla aj krásnu korunku z dielne zlatníka Radovana Blaška, získala Mercedes-Benz triedy GLA, ktorý si bude užívať celý týždeň, krásnu kyticu The Million Roses, darčekový poukaz na kliniku krásy Ave Clinic, krásne dámske hodinky Zinvo Blade pozlátené 18K zlatom od spoločnosti C-watch, relaxačný pobyt od AquaCity Poprad, oblečenie od City Jeans Púchov, odvoz Cadilacom od spoločnosti TODOS Europcar na miesto podľa vlastného výberu, samozrejme zelenú kartu na golf a množstvo iných zaujímavých cien v celkovej hodnote 3.000 euro.

Okrem absolútnej víťazky sa rozdávali aj vedľajšie tituly.
Mediálni partneri projektu si prostredníctvom hlasovania zvolili Queen of Golf TIP 2016 a tento titul získala najmladšia z finalistiek, 17 – ročná Nikol Šmahajčíková zo Žiliny.
Počas celej súťaže dievčatá trénovali s golfovým trénerom Samom Valúchom. Ten odovzdal titul finalistke, ktorej to na greene išlo najlepšie a teda Queen of Golf Talent 2016 sa stala Lucia Laurenčíková, 21 ročná študentka z dedinky Necpaly.


Novinkou v súťaži bola spolupráca zo značkou tenisiek Tikoki, kde si každá z finalistiek navrhla svoj dizajn tenisiek, ktoré odprezentovali práve vo finálovom programe. Fanúšikovia a odborná porota súťaže hlasovala o najsympatickejší návrh tenisiek. Sympatická mala byť práve tá myšlienka, ktorou sa dievčatá nechali inšpirovať, aby vytvorili svoj konečný dizajn. Titul Queen of Golf Sympatia 2016 patrí finalistke Kataríne Brillovej, 23 ročnej budúcej policajtke z Bratislavy.

Golf už dávno nie je len šport pre starších pánov, ale aj šport k lepšiemu zdraviu, a preto si všetkých dvanásť finalistiek po programe pochutilo na veľkej chutnej ovocnej kytici z čerstvého ovocia od partnera Chutné kytice a hráči golfu mohli zase počas turnaja ochutnávať čerstvé ovocie od Lunys. O vizáž sa počas celej súťaže starali šikovné ručičky kaderníčok so salónu LILIS Beauty salón a o make-up sa postaral tím salónu Lovely Look.

Absolútnou čerešničkou a prekvapením večera pre hostí bolo vystúpenie finalistov prvej Česko Slovenskej SuperStar Denisa Lacha a Moniky Bagárovej, ktorí presne o polnoci spolu s režisérom Michalom Nemtudom, umeleckým sklárom Achilleasom Sdoukosom, Jurajom Chromíkom a Petrom Prokopčákom, pokrstili videoklip k ich piesni s názvom Princess of the Magic Land. Krstnou mamou sa stala čerstvo zvolená kráľovná golfu Ivana Dvorščáková, ktorá popriala piesni „šťastný a dlhý život“.

Tituly Queen of Golf 2016
Queen of Golf 2016 – Ivana Dvorščáková
Queen of Golf TIP 2016 – Nikol Šmahajčíková
Queen of Golf TALENT 2016 – Lucia Laurenčíková
Queen of Golf SYMPATIA 2016 – Katarína Brillová
Viac o projekte nájdete na FB stránke Queen of Golf.

Foto a video by Michal Babčan, Queen agency