Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Jedinečná dovolenka v Taliansku: Hory, vynikajúca gastronómia, infinity bazén

- Reklama -

Taliansko už dávno nie je len more a pláže či zimné lyžovačky. Taliansko sú nekonečné zážitky, doplnené o skvelé služby, luxusné wellness a dych berúce výhľady. Tieto si dnes určite zamilujete…

A kam sa vyberieme? Vysoko nad riekou Rienz, ktorá sa vinie romantickým údolí Pusteral, nájdete čiernu perlu južného Tirolska. Elegantná čierna farba na vás zapôsobí ako magnet. Nahliadnite do vnútra Milla Montis, určite sa vám tu bude páčiť.

Za stavbou stojí architekt Peter Pichler, ktorý vo svojom návrhu prepojil inovatívny design s harmóniou okolitej prírody. Svojím unikátnym prístupom vytvoril návrh na základe striech miestnych stavieb a horských vrcholkov. A myslíme si, že nemohol urobiť lepšie.

Pobyt, na ktorý sa nezabúda

Na tomto mieste určite nemusíte plánovať a stále budete mať na čo spomínať. “Nikam sa neponáhľajte. Vychutnajte si každú chvíľu svojho pobytu naplno. Dych vyrážajúca architektúra, skvelé jedlo a relax. Toto všetko si tu užívajte plnými dúškami, zaslúžite si to,” hovorí aj český projekt Amazing Places, ktorý hľadá tie najkrajšie a zážitkové miesta nielen na Slovensku.

Hostia si môžu vybrať z niekoľkých kategórií izieb, pričom celkovo je ich tu tridsať. Táto kapacita zároveň zaručí dostatočné súkromie a teda žiadne davy a veľa turistov tu určite nehrozia. Cieľom majiteľov Francisky a Rolanda bolo vytvoriť miesto, kde sa hostia budú cítiť ako medzi priateľmi.

Nielen útulné a jedinečné izby, ale rovnaký zážitok vás čaká na tanieri. K tomu výhľad a emócie sa dostavia určite…

Zážitok ponúka a infinity bazén, v ktorom sa zrkadlia vrcholky Dolomitov. K tomu je k dispozícii sauna či masáž. Wellness, ktoré hotel ponúka, je naozaj na úrovni a bude to skutočný oddych od každodenných starostí.

Interiér a exteriér vám vyrazí dych

Dovolenka sa začína aj skvelým spánkom. V týchto izbách tomu tak bude. Pohodlné postele a kvalitné materiály, ktoré boli použité, zaručia ten správny oddych. Dizajn izieb je čistý, moderný a naozaj oku lahodiaci.

Majiteľom veľmi záležalo na pocite, ktorý hostia budú mať po príchode na toto miesto. Luxusné vychytávaky a celkové prevedenie, ale aj potrebné súkromie sú samozrejmosťou. A tie spomínané výhľady sú už len originálnym bonusom, ktorý tu nemôže chýbať.

A čo poviete na samostatne stojacu vaňu, vysoké stropy a obrovské okno, cez ktoré môžete sledovať okolitú prírodu?

jedlo vnímame aj očami. A práve tu budete užívať každé sústo a vaše oči sa potešia každej porcii. Jedinečnosť na tanieri a originalita stolovania…

Tip pre vás pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: Amazing Places

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -