Autentické príbehy, nadčasové témy

Katie Price = KP Equestrian

0

Katie Price sa preslávila svojimi vnadami a rôznymi „pochutinami“, ktoré neustále lákali bulvárne médiá. Tie aj vďaka jej vnadám mohli zvyšovať svoj náklad. Ale zdá sa, že všetko je iné. Katie sa postupne zbavuje výstrelkov a začala brať život z jeho vážnejšej stránky.

Výsledkom snaženia Katie Price je KP Equestrian. V prípade Katie však nepôjde o „hviezdičkami“ obľúbený licenčný obchod, ktorý by jej vďaka iniciálam zabezpečil jednoduchý prílev financií. KP predstavuje novú aktivitu známej Angličanky v oblasti produkcie oblečenia a doplnkov. S vlastnou spoločnosťou má záujem pôsobiť vo sfére jazdectva. Zaujímavá kolekcia  z jej autorskej dielne sa nesie v módnom duchu a reprezentuje ju moderný dizajn. Jedná s o jazdecké oblečenie, ktoré  by sa stalo sprostredkovateľom nového štýlu a pôvabu vo svete jazdeckého oblečenia.

Na tento účel prijala pomoc mnohých talentovaných módnych dizajnérov. Svoju prvú kolekciu predstavila 5. septembra na veľkom jazdeckom evente – Burghley Horse Trials. Úvodnú sezónu sa kolekcia KP Equestrian bude predávať exkluzívne v najväčšej sieti predajní s „jazdeckým“ tovarom vo Veľkej Británii – v Derby House.

Prácu na svojej kolekcii Katie zhodnotila nasledovne: „Počas tvorby novej produktovej rady som prežila množstvo zábavy. Bolo to úžasné pracovať na vývoji vlastnej spoločnosti. Spoznala som každý detail tejto práce. Som presvedčená, že nová kolekcia osloví dievčatá, ktoré si ju obľúbia.  Ponúka veľmi široké spektrum, takže každý si dokáže nájsť tú svoju vec. Prvá kolekcia je ružová, ale jarná kolekcia bude farebnejšia s ponukou rôznych odtieňov. K tomu pribudne aj detské oblečenie a tiež kolekcia pre mužov.“

Súčasťou predstavenia spoločnosti KP Equestrian bude vystúpenie Katie Price na Horse of the Year Show, ktorá sa uskutoční 10. októbra. Pôjde o jedno z najprestížnejších podujatí vo Veľkej Británii. Predstaví zostavu, ktorú nacvičila s trénerom Andrewom Gouldom. Vystúpi so svojím koňom Jordan’s Glamour Girl.

Riaditeľ HOYS, Mark Wein vyjadril radosť z účasti Katie Price na tejto prestížnej akcii: „Sme potešení, že Katie bude tento rok súčasťou špeciálnej Diamond Jubilee Show. Horse of the Year je vrcholom v britskom jazdeckom kalendári. Tento rok sme pripravili fantastický program, ktorý sľubuje návštevu okolo 56 000 divákov. Je skvelé, že Katie sa aktívne zúčastní tejto show a publiku predstaví svoje umenie ovládať koňa.“

Mark Reeves, Commercial Manager Derby House sa zas vyslovil, že exkluzívna spolupráca na novej kolekcii KP Equestrian potešila celý tím v Derby House.

„Vášeň a lásku ku koňom priviedla Katie k rozhodnutiu, aby vytvorila kolekciu v totálne novom a dynamickom duchu. Pritom spĺňa aj najvyššie požiadavky pre jazdecký šport. Nie často vzbudí  jazdecké oblečenie taký výrazný záujem, ako pri KP Equestrian. Dokonca už v tomto období sme zaznamenali množstvo objednávok.  Tovar bude dostupný vo všetkých obchodoch Derby House, ale aj online a tiež prostredníctvom rôznych brožúrok. Katie čakajú vystúpenia na najlepších jazdeckých podujatiach.“

Peter Fritz       Photos: KP Equestrian, ISIFA

www.kpequestrian.com