Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

LG predstavuje najväčší “oledový” obraz na svete

0
LG predstavuje najväčší “oledový” obraz na svete

Spoločnosť LG Electronics (LG) oznámila, že v Dubaji odhalí najväčšiu OLED obrazovku a zároveň najväčšiu videostenu s vysokým rozlíšením na svete. Videostenu obrích rozmerov, ktorá sa nachádza v nákupnom centre Dubai Mall vedľa budovy Burdž Chalífa, bola zhotovená z 820 zobrazovacích panelov LG typu Open Frame OLED. Spoločnosť LG spolupracovala na tomto rekordnom projekte so spoločnosťou Emaar Entertainment, ktorá prevádzkuje dubajské akvárium.

 

Náš dubajský exponát je príkladom toho, že digitálne zobrazovacie produkty LG nie sú len inovatívnym riešením spĺňajúcim požiadavky dnešných B2B zákazníkov, ale aj vnášajú do priestoru harmóniu. Je príhodné, že táto prelomová obrazovka je vystavená v najväčšom nákupnom centre na svete a vedľa najvyššej stavby sveta,“ povedal Marek Sojak z pobočky LG.

O technológii OLED sa často hovorí ako o displeji novej generácie, pretože displej sám vyžaruje vlastné svetlo a eliminuje tak potrebu objemného a neefektívneho podsvietenia. To umožňuje dosiahnuť jedinečný obraz s najtmavšími čiernymi odtieňmi, skutočnými farbami a širším uhlom pozorovania.

Použitie LG Open Frame OLED u dubajského akvária je obzvlášť namieste, pretože zakrivený tvar displeja sa dopĺňa s vlnením tečúcej vody. OLED panely možno nakombinovať do konvexných i konkávnych tvarov, a to ako na šírku, tak na výšku, takže dobre zapadnú do akéhokoľvek verejného i súkromného priestoru.

 

Text a fotografie:  LG (Nydrle)

 

http://www.lge.sk