Free Porn
xbporn

Autentické príbehy, nadčasové témy

Luxusný Valentín? Vezmite ju na miesta, na ktoré nezabudne

- Reklama -

Sviatok zaľúbených je čoskoro tu. Aby bol jedinečný, vyberte sa na spoločnú dovolenku alebo noc niekam, kde sa budete cítiť vynikajúco a okúsite kúsok bohémskeho života.

Dnešné tri tipy z AMAZING PLACES stoja za to. Navnadíme vás na romantiku a zážitok v jednom. Stačí si už len otvoriť fľašu kvalitného sektu a nechať plynúť romantický večer. Tieto inšpirácie od našich českých susedov môžete využiť nielen na Valentína, zabodujete nimi určite kedykoľvek!

Just Jimramov

Nenápadné mestečko obklopené Žďárskymi vrchmi, kde môžete nájsť neobyčajný penzión. Meštiansky dom z druhej polovice 19. storočia je obohatený o jedinečný dizajn tak, aby sa nezasiahlo do jeho pamiatkovej hodnoty. Môžete si tu objednať privátne wellness a za vynikajúcou kuchyňou to tiež nebudete mať ďaleko, priamo v penzióne sa nachádza skvelá reštaurácia.

Chateau Herálec & Spa by L’OCCITANE

Utiec sami dvaja z mesta a nechať sa rozmaznávať na zámku. Doprajte si wellness a urobte niečo i pre vaše chuťové poháriky vďaka fantastickému degustačnému menu s piatimi chodmi. Večer, než si ľahnete do svojej komnaty, vám chyžná pripraví posteľ, na vankúš položí pralinku. Pripijete si tu s kvalitnými vínami z oblasti Bordeaux, na izbe pre vás bude pripravená misa ovocia a luxusná kozmetika.

Falkensteiner Spa Resort Marienbad

Ikonická secesná budova hotela v Mariánskych Lázňach vás upúta na prvý pohľad. Rekonštrukciou nestratila nič zo svojho lesku. Hotel je obklopený mestskými parkami a predstavuje skutočný klenot kúpeľnej histórie. Ponúka okrem klasického päťhviezdičkového servisu predovšetkým široké spektrum liečivých procedúr, relaxačných programov a aktívneho odpočinku.

Pripravila Martina Baumann

Zdroj foto: AMAZING PLACES

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -