Autentické príbehy, nadčasové témy

Morgan uvádza Psychedelice

0

Novú vôňu pre sebavedomú mladú ženu, ktorá sa nehanbí za svoju ženskosť, je si istá sama sebou, a tiež svojou zvodnosťou. PSYCHEDELICE oslavuje modernú mladú mestskú ženu, ktorá má prehľad o móde a riadi sa najnovšími trendmi.

Rada sa páči a vie ako zapôsobiť. Miluje život vo víre zábavy a vzrušenia. Od rána do večera srší energiou. V práci je prirodzene pôvabná a večer oslňuje svojím zovňajškom. PSYCHEDELICE je rovnako krásna, veselá, odvážna a pôvabná ako mladá žena, pre ktorú je určená.

Rodina vôní: kvetinová, ovocná, svieža.
Vo vôni dominujú ženské tóny vanilky, ktoré vyžarujú zvodnú a zároveň jemnú kvetinovú zmyselnosť. Svieži, priam chladivý ovocný kokteil dodáva vôni výnimočne ľahký, osviežujúci nádych.
Hlava vône je kaskádou kyslého, krehkého a citrusového ovocia. Tvorí ju granátové jablko, zelená mandarínka z Brazílie a cumbawa z ostrova Reunion (malá, voňavá a korenistá limetka). Mladistvé, šumivé a živé tóny ovocia vyžarujú čistú sviežosť a evokujú osobnosť aktívnej, spontánnej a veselej ženy.
Kvetinové srdce dodáva vôni jemnosť a ľahkosť. Príjemne ovocná magnólia, zväzok ľahkej frézie a výnimočne jemný jazmín vyjadrujú pôvabný šarm spokojnej a šťastnej ženy.
Základ vône tvorí vzácna prírodná zložka – tobolky čiernej vanilky. Jej zmyselná, sladká vôňa je ozdobená pižmom a santalom, ktoré vôni dodávajú príjemnú zmyselnosť. Tóny základu odhaľujú a zdôrazňujú odvážnu, oslnivú zvodnosť mladej ženy Morgan.

PSYCHEDELICE je krásna a príjemná vôňa. Žiari zvodným šarmom, je originálna, farebná, veselá, spontánna, ženská a zmyselná. Tvorkyňa vône: Dorothée Piot zo spoločnosti Charabot.

FLAKÓN

Flakón má rovnaký tvar ženského torza ako ostatné vône Morgan. Farby flakónu PSYCHEDELICE sú živé a žiarivé. Tieňované odtiene limetkovo-zelenej s uzáverom sýto-ružovej farby mu dodávajú veselý, mladistvý a ženský vzhľad. V strede flakónu a torza sú dve veľké hviezdy pripomínajúce tetovanie, jedna v žiarivej zelenej a druhá v iskrivej ružovej farbe. Uprostred hviezdy je umiestnený elegantný ružový kamienok.


VONKAJŠIE BALENIE

Vonkajšie balenie je jednoducho neodolateľné! Jeho dizajn je festivalom jasných farieb a originálneho vzoru tancujúcich sŕdc a padajúcich hviezd v kaleidoskope veselých farieb – jasnej žltej, živej modrej, žiarivej zelenej a sýtej ružovej. Vonkajšie balenie je ešte modernejšie a pútavejšie ako dizajn flakónu.

PSYCHEDELICE – moderná ženská vôňa s náznakom neodolateľne odvážnej nezávislosti, ktorá robí značku Morgan takou originálnou, akou je.


SORTIMENT

Toaletná voda       8 ml
Toaletná voda     35 ml
Toaletná voda     60 ml
Toaletná voda   100 ml

Ochutnajte kvetinovú, ovocnú a sviežu vôňu Morgan.

www.fann.sk
www.glamour-co.sk

www.morgandetoi.com