Autentické príbehy, nadčasové témy

Náš tip: V tomto penzióne sa vám bude páčiť. Útulný interiér, bazén s protiprúdom a wellness

- Reklama -

Vysoké Tatry sú lákadlom v každom ročnom období. Ako si nájsť príjemné ubytovanie, kde si človek aj oddýchne, využije bazén, saunu a užije si opaľovanie na vonkajšej terase? Amazing Places odporúča PENZIÓN WALDDORF a my s českými odborníkmi len súhlasíme.

Náš dnešný tip sa nachádza na konci dediny Nová Lesná s úžasným výhľadom na Vysoké Tatry. Je to to pravé miesto, kde si hostia oddýchnu od bežných starostí, ale aj ruchu mesta. A v tomto ročnom období je to navyše skvelá voľba, ako sa ukryť pred horúčavou v mestách. Hurá do Tatier!

Rodinná atmosféra a pokoj

Penzión ponúka sedem dvojlôžkových izieb, pričom je možnosť si izby navzájom prepojiť, či využiť sa dá aj prístelka. To znamená, že aj väčšia rodina môže stráviť spoločné chvíle na dovolenke v tichom prostredí. Interiér a izby sú ladené do prírodných tónov, zariadenie je moderné a komfortné.

K penziónu patrí aj príjemná záhrada, kde sa dá v lete oddychovať a naberať bronz. Rovnako tento priestor poslúži aj na večernú grilovačku alebo len tak na ničím nerušený oddych napríklad s knihou v ruke. Priestranná wellness zóna ponúka fínsku a parnú saunu a rovnako i plavecký bazén s protiprúdom.

Moderný dizajn oceníte aj v kúpeľni.

Oddýchnuť si po aktívnom dni na horách či prechádzke po okolí? Sauna, bazén, Záhrada…

Vedeli ste, že fínska a parná sauna prináša mnoho benefitov?

Pýtate sa, aké? Prezradíme vám ich…

  • Zbavenie sa toxínov
  • Posilnenie imunitného systému
  • Regenerácia
  • Zdravšia koža
  • Zdravšie vlasy

Páčil sa vám náš tip na skvelú dovolenku na Slovensku? Sledujte našu rubriku CESTOVANIE, aby vám neunikli ďalšie super tipy.

Pripravila Martina Baumann, zdroj fotografií: AMAZING PLACES

Pozrite si aj naše ďalšie tipy na skvelú dovolenku

Užite si SLOVENSKO. Poznáme tie najkrajšie miesta

Užite si Starý Smokovec naplno!

Tri glampingové tipy na Slovensku

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -