Free Porn manotobet takbet betcart betboro megapari mahbet betforward 1xbet

Autentické príbehy, nadčasové témy

Navštívili ste už túto perfektnú lokalitu v Poľsku? Hora, z ktorej sa voda vlieva do troch morí

- Reklama -

Zážitky tu s nami budú aj v tomto roku. Sprevádzajú nás na každom kroku vďaka jedinečnému projektu Amazing Places, zároveň prinášajú do našich životoch niečo iné, krásne, čo pozdvihne nášho ducha, náladu a celkový pocit z každej dovolenky, výletu či predĺženého víkendu.

Poľsko ponúka nekonečne veľa možností v rámci turistiky a výletov, objavovania krajiny a skvelého relaxu v rôznych typoch ubytovania. Dnes sme sa zastavili v jednom konkrétnom s názvom Apartmány Trzy Morza. Nájdete ich v susednej Kladskej kotline na úpätí vrchu Trójmorski Wierch. Z neho sa voda vlieva do troch morí: Čierneho, Severného a Baltského. “Na tento fenomén, ktorý nemá obdobu v celom Poľsku, nadväzuje nielen názov penziónu, ale aj hravý, námornícky štýl interiérov,” upozorňuje aj Amazing Places.

Vedeli ste, že…

…táto cenná a práve chránená lokalita patrí medzi najmenej dotknuté oblasti v rámci Európy? Divoká panenská príroda je tým najlepším miestom pre ten pravý oddych a viac energie.

…známa a obľúbená destinácia s nepreberným množstvom rekreačného vyžitia je vzdialená iba 20min jazdy? Správne, reč je o Dolnej Morave.

…priamo okolo domu vedie chodník na vrchol Trójmorski Wierch? Vystúpte ale aj na Snežník alebo si urobte dobrodružnú výpravu do Medvedej jaskyne (Jaskinia Niedźwiedzia).

V skutku krásne ubytovanie? Tu sa vám bude páčiť

Takmer storočný dom na samote je obklopený iba malebnou krajinou prírodného parku Králický Sněžník. Miesto je čarovné, a tak niet divu, že sa do neho zamilovali aj súčasní majitelia Dorota a Wawrzyniec. “Kreatívna dvojka mu vdýchla nový život a šmrnc. Štyri útulné apartmány sú zariadené veľmi prakticky – každý má svoju kuchyňu a kúpeľňu a zároveň každý z nich má vlastný nápaditý štýl s množstvom nevšedných detailov, ktoré vás bude baviť postupne objavovať. To, čo majú spoločné, je nádherný a upokojujúci výhľad z okien do okolitých lúk, hôr a lesov,” opisuje Amazing Places.

Nádherný dizajn a interiéry, ktoré pôsobia ako balzam na dušu.

V každom ročnom období!

Hneď po príde vás upúta veľkorysá, možno by sme povedali dokonca nekonečná záhrada. Skrýva veľa sympatických zákutí s posedením aj hamaky, ale aj dostatok neobmedzeného priestoru pre tých najmenších. Alebo si neskôr môžete vziať knihu a vybrať sa do brezového remízku na protiľahlej lúke a nechať sa pohojdávať v sieti.

Ale aj v zime má toto miesto nezameniteľnú auru. Biela prikrývka mu dodáva na rozprávkovej atmosféru. Navyše sa v okolí nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk (20-40 minút). Presvedčili sme vás?

Pripravila Martina Baumann, zdroj: AMAZING PLACES

- Reklama -

Súvisiace príspevky

- Reklama -