Autentické príbehy, nadčasové témy

Objavte sviežu, novú pleť

0

Ženskou krásou sa JUVENA s nadšením zaoberá už viac ako 50 rokov. Počas svojej histórie viedol intenzívny výskum značky k opakovaným významným inováciám. Teraz sa spoločnosti podarilo dosiahnuť ďalší významný pokrok: prípravky JUVENA podporujú formovanie sviežej, novej pleti.

Tento objav je výsledkom dlhodobej tradície výskumu pleti a ozajstným míľnikom v kozmetickej starostlivosti. Tajomstvo sviežej pleti, novej pleti z dielne JUVENA spočíva v spojení dvoch brilantných objavov: technológie Skin Nova Technology a špeciálneho peptidu. JUVENA svoju dvojnásobnú revolúciu označila názvom Skin Nova SC Technology. Táto technológia ppodporuje činnosť vlastných kmeňových buniek pleti – zdroj sviežej, novej pleti a tým chráni jej samoobnovovací potenciál. Inovačná SkinNova SC technology sa tým stáva oporou značky ako takej a preto bola zakomponovaná do všetkých prípravkov pleťovej starostlivosti, ktoré JUVENA ponúka. V prípravku MasterCream je technológia skombinovaná s celým radom omladzujúcich aktívnych zložiek, preto je hviezdnym produktom, ktorý dokáže vyhovieť všetkým potrebám pleti modernej ženy, ktorej čas je práve teraz.

Dr. Sven Gohla, vedúci tímu pre výskum a vývoj v JUVENA, vysvetľuje: „Kým Skin Nova Technology vytvára ideálne prostredie pre zdravý život buniek, špeciálny peptid podporuje samoobnovovací potenciál, ktorý leží priamo v kmeňových bunkách pleti. Spojením oboch pokrokov je SkinNova SC Technology, kľúč k zachovaniu príťažlivej, sviežej, novej pleti v akomkoľvek veku, ktorý dokáže ochrániť pleť a jej prirodzené procesy obnovy.“


MasterCream – viac než len budíček pre pleť

MasterCream je prvým kozmetickým prípravkom JUVENA, ktorý v sebe zahŕňa nielen starostlivosť o bunky pleti, ale aj o vlastné kmeňové bunky, zdroj sviežej, novej pleti. „Pri vývoji tohto krému nám za model slúžila práve mladá pleť“, hovorí Sven Gohla. Mladá pleť sa sama uzdravuje a vytvára si všetko potrebné preto, aby bola krásna, hladká a svieža. Časom v nej však vzniká čoraz menej tzv. Informačných molekúl. Keďže tieto molekuly ovplyvňujú činnosť buniek vo všetkých vrstvách pleti, kvalita prirodzeného bunkového prostredia sa zhoršuje a klesá počet vlastných kmeňových buniek s transformačným potenciálom, v dôsledku čoho pleť stráca hustotu, pružnosť a rovnováhu, objavujú sa na nej linky a vrásky. MasterCream pôsobí proti tomuto zhoršeniu: vytvára sviežu, novú pleť zvnútra. Ideálne podmienky pre tento efekt prináša SkinNova SC Technology. Preto sa odteraz táto inovačná technológia stáva súčasťou všetkých prípravkov starostlivosti o pleť značky JUVENA. V kréme MasterCream, komplexnom prípravku od JUVENA, sa SkinNova SC Technology spája s množstvom ´dalších omladzujúcich zložiek. Tento produkt sa predstavuje v originálnom dizajne, ktorý spája moderné prvky s tradičnými prípravkami z histórie JUVENA. Vrúbkovaný kelímok a zlatý uzáver podčiarkujú luxus prípravku, ktorý je pri aplikácii pravým pôžitkom.


JUVENA – značka s bohatou tradíciou a neustále na čele

Koncom 60-tych rokov bola JUVENA prvou značkou, ktorá do svojho denného krému zakomponovala ochranné slnečné filtre. V roku 1989 predstavila prvé pripravky s obsahom vitamínu E. O sedem rokov neskôr začlenila do výrobkov Rejuven koenzým Q 10 a stala sa takl zakladateľkou neskôr tak úspešného využitia koenzýmu Q 10 v protivráskových a spevňujúcich prípravkoch. Len pred pár rokmi JUVENA dosiahla ďalší, veľmi významný úspech: v rokou 2004 spojila kozmetické účinky s poznatkami z medicíny vo svojej Skin Nova Technology s cieľom regenerácie pleti. Vďaka svojmu najnovšiemu objavu, SkinNova Technology, je značka opäť na čele kozmetickej evolúcie.

MasterCream
Obsah 75 ml
MOC: 199 EUR
Termín uvedenia: Apríl 2009

MasterCream od JUVENA ponúka pleti holistické riešenia:
– spevňuje pleť tým, že podporuje zvýšenú tvorbu kolagénu a elastínu;
– zlepšuje regeneráciu;

– redukuje hĺbku vrások, vypĺňa linky a vrásky zvnútra;
– zvyšuje pružnosť pleti, zabazpečuje hustotu buniek pleti a tým posilňuje jej odolnosť;
– dodáva výživu a hadratáciu – intenzívne a dlhodobo;
– upokojuje pleť a poskytuje jej efektívnu ochranu pred ozónom a enviromentálnym stresom;
Všetkým potrebám omladzujúcej starostlivosti dokáže JUVENA vyhovieť jediným krémom.

Výsledok
Výrazne lepšia štruktúra a viditeľne krajšia pleť.
Tento efekt umožňuje technológia SkinNova SC Technology, výťažok z ibišteka, lipidy, flavonidy, ochranný ozónový komplex a ďalšie látky obsiahnuté  v prípravku.

Šanca pre vás a vašu krásnu pleť.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.juvena.com